.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

25 Mayıs 2014

YORUM 1

Namrun iğne oyası örnekleri ve modelleri

 • Sponsor
 • Namrun iğne oyaları

  Namrun iğne oyaları

  Namrun ismi kimilerimize yabancı gelebilir. Bir çoğumuz çamlıyayla olarak da biliyoruz. Bu şık iğne oyası hakkında mümkün olduğunca bilgi ve örnek vermeye çalışacağız. Sizlerde bu örnekleri rahatlıkla çıkarabileceksiniz. Çamlıyayla Mersin ilinin bir ilçesidir. Bu ilçede çok şık oyalar yapılmaktadır. Bu nedenle ismi çamlıyayla diye anılmaktadır. Şayet yolunuz o bölgeye düşerse mutlaka el emeği namrun iğne oyası almadan gelmeyin. Hadi biraz da örneklere bakalım. Ancak öncesinde bir kaç bilgiye daha ihtiyacınız olabilir.

  Örnekleri çıkarmak için yapılması gerekenler hakkında bilgiye ihtiyacınız var mı? Aşağıda gördüğünüz modellere tıklayın. Ardından açılan galeride büyük boy olarak görüntüleyebilirsiniz. Şayet bu büyüklük size yeterli değilse bilgisayarınıza indirirek de bilgi sahibi olabilirsiniz. Resmin üzerinde sağ tuşa tıklayın. Ardından resmi farklı kaydet deyin. Açılan menüde istediğiniz klasöre veya en basiti masaüstü olarak kaydedin. Sonrasında resmi açıp büyültüp daha detaylı bakabilirsiniz. Ancak sitemizde yayınlanan büyüklüğünün yeterli olacağını düşünüyoruz. Hadi namrun iğne oyası modellerine bakalım.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  • Selmaalgi@hotmail.com diyor ki ;
   23 Şubat 2017, 12:17

   Cok guzeller toptan kimden alabiliriz

  Yorum Yaz