.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

30 Aralık 2013

YORUM 0

Nefise Karatay Resimleri , Giyim Tarzı

 • Sponsor
 • Nefise Karatay

  Nefise Karatay

  Güzellik bölümümüzde Türkiye ve dünyanın en güzel kadınlarını sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Güzellerin giyim tarzı , makyajları , saç modelleri ve en güzel resimlerini paylaştığımız bölümümüzde şimdi Nefise Karatay konuğumuz. Sizler için güzel manken ve oyuncunun resimlerinden bir galeri oluşturduk. Ancak hepsinin öncesinde sizlere kısa bir biyografi sunmak istiyoruz.

  Nefise Karatay 1 Ocak 1976 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Başarılı mankenlik yıllarının ardından bir çok sinema ve dizi projesinde yer aldı. Televizyon programı da sunan ünlü mankenin bugüne kadar yer aldığı bazı projeler şunlar :

  M.A.T. 2009 (Ceyda Eren)
  Hayat Kavgam 2007
  Kurtlar Vadisi Pusu (Ahu Toros) 2007
  Meçhule Gidenler 2006
  Çılgın Yuva (Azra) 2005
  Üç Kadın (Naz) 2005
  Uy Başuma Gelenler (Zeynep) 2004
  Kurşun Asker 2002
  Beşik Kertmesi 2002
  Avcı (Suzan Nober) 2001
  Yeni Hayat (Yasemin) 2001
  Eltiler 1997
  Mirasyediler 1995
  Sinema

  Para=Dolar 2002
  O Kadın 2007

  Şimdide sizlerle moda anlayışı , giyim tarzı , saç modelleri , makyajı ve en güzel resimlerinden oluşan galerimizle sizleri baş başa bırakalım. Sizlerde beğendiğiniz ve bu galeride olmasını istediğiniz resimler varsa konu altında yorum yaparak bize ulaşabilirsiniz. İşte Nefise Karatay için hazırladığımız galerimiz

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz