.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

30 Ağustos 2014

YORUM 0

Network Takım Elbise Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Network Takım Elbise Modelleri

  Network Takım Elbise Modelleri

  Bugün beylerin günü. İndirim haberlerimiz genellikle bayanlar üzerine olurken , bugün beyleri memnun edecek bir indirim haberi ile karşınızdayız. Aslında bu konuyu farklı bir bakış açısı ile de değerlendirebiliriz. Eşiniz veya sevgiliniz için güzel bir hediye almayı düşünüyorsanız bu konu sizi de ilgilendiriyor olabilir. Türkiye içerisinde satış yapan en kaliteli markalardan biri olan Network markasının takım elbise modelleri ile karşınızdayız.

  Yüksek kaliteli materyallerle her zaman beğenilen tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken Network markasının şık takım elbise modellerini detaylı olarak analiz ettik. İlk olarak materyallerden bahsedelim. İncelediğimiz bir takım elbisenin verilen detayları şu şekilde. Ürün Detayı : 88% YÜN 8% POLYAMID 4% LIKRA

  Fiyatlar konusunda bilgi bekleyenlere güzel haberlerimiz var. Fiyatlar 995 Tl ile 335 TL arasında değişiyor. Kaliteli ürünlerin fiyatlarını araştıranlar Network için bu rakamların makul olduğunu bileceklerdir. Alışkanlık yapan bir tarzı olduğunu kulanınca anlayacaksınız. Ürünleri Network mağazalarından temin edebileceğiniz gibi online satış opsiyonu olarak morhipo.com adresini sizlere önerebiliriz. kısa süre içerisinde kampanya dahilinde indirimlerin değişebileceğini söyleyebiliriz. Her modelde indirim söz konusu değil. Ancak bir çok model şuan için indirim ile satılıyor.

  Sizin için seçtiklerimizle devam ediyoruz. Galeriye geçiş için herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır.

  Keyifle yapılacak bir galeri turunun ardından yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Türkiye’nin en iyi moda sitesinde sizlerde görüşlerinizi ve marka hakkında düşüncelerinizi burada yayınlatabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı da takip etmeyi ihmal etmeyin.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz