.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

24 Nisan 2014

YORUM 0

New Balance Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • New Balance

  New Balance

  Daha önce sizlere New Balance markasının spor ayakkabı modellerini tanıtmıştık. Bu konumuzda genel olarak ayakkabı modelleri ve fiyatlarını ele alacağız. Daha uygun rakamlar olduğunda size bilgi vereceğimizi söylemiştik. Yeni sezon ürünleri dahil olmak üzere gerçekleştirilmiş bu indirimden haberdar olmak için konumuza mutlaka göz atmalısınız. Sonrasında ise galerimizde modellerin büyük boy resimlerini bulabilirsiniz.

  New Balance ayakkabı modelleri , kendine has tarzı ile bir çok kişinin vazgeçilmezleri arasında yer almayı başarıyor.Tarzının çok dışına çıkan modelleri olmasa da bir New Balance mağazasına gittiğinizde neyle karşılaşacağınızı üç aşağı beş yukarı tahmin edebiliyorsunuz. Bazıları için olumsuz gibi gözükse de bazıları için büyük bir avantaj. 220 TL ‘ ye kadar çıkan fiyatlar şuanda gerçekleşmiş indirim ile birlikte müthiş bir hal almış gibi gözüküyor. En çok tercih edilen modeller dahil olmak üzere 180 TL ile 110 TL arasında değişen rakamlarla alıcılarını bekliyor. Bu sezon indirime giren modellerde ciddi derecede artış var. Çok fazla seçeneğiniz olduğundan beğeneceğiniz bir çok ayakkabı modeli olabilir. Mümkün olduğunca çok model tanıtarak sizin de bu konuda seçim yapmanızı kolaylaştırmaya çalışacağız. İlerleyen dönemlerde New Balance indirimleri oldukça yine konularımızda sizleri bilgilendireceğiz.

  Sizlerin de indirimlerini takip etmemizi istediğiniz markalar olursa bize iletişim bölümünden yazmayı unutmayın. İndirim hedefi olarak belirleyip indirime girdiğinde mutlaka sizleri bilgilendirmiş olacağız. Bizi takip ederek bir çok önemli markanın indirimlerini öğrenebilirsiniz.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz