.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

2 Aralık 2013

YORUM 0

New Balance Spor Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • New Balance spor ayakkabı modelleri

  New Balance spor ayakkabı modelleri

   

  New Balance diğer moda sitelerimizde detaylı olarak incelediğimiz ve modablog’da da mutlaka olması gerektiğini düşündüğümüz kaliteli spor giyim markalarından biri. Özellikle stil araştırması yaparken bir çok ünlünün tercihlerini New Balance markasından yana kullandığını hatırlatmak isteriz. Çok şık ve kendilerine has tarza sahipler. Rengarenk modelleri ile sizleri de büyülü dünyalarına bekliyorlar.

  New Balance spor ayakkabı modelleri birbirinden şık modellerle aşağıda galerimizde sizlerin huzurlarınızda. Ancak öncesinde sizlere bu modeller ile ile alakalı araştırmalarımızı sunmak istiyoruz. Fiyatlar ile başlayalım. Genel olarak fiyatlar birbirine çok yakın.  Tıpkı model seçenekleri gibi. 199 ile 149 TL arasında değişen fiyatlarla satışları yapılıyor. Az önce değindiğimiz gibi model tasarımları birbirine çok yakın. New Balance kendine has bir tarza sahip. Sizlerde stilinize uygun olarak görüyorsanız kaliteli bu şık ayakkabılardan edinmelisiniz. Elbette nereden nasıl alacağımızda  çok önemli. Bunun için ilk önerimiz New Balance mağazaları. Online alışveriş düşünenler içinde modagram.com sitesinde bir butikleri olduğunu söyleyebiliriz. Buradaki tercih size kalmış. Yalnız online alışveriş seçenekleri zamanla değişebilir. Bunun için özellikle konuya sonradan bakan takipçilerimiz butiğin kalktığını görürlerse bize kızmasınlar.

  New Balance çok kullanışlı ve dayanıklı ayakkabılar üretiyor. Fiyatlar baz alındığında rakiplerine göre çok iyi ve karlı bir alışveriş olabileceği düşüncesindeyiz. Sizler için bir çok alanda ayakkabıları değerlendirdik. Şimdi de modelleri sizler için belirledik. Satıştaki 19 modeli de galeride yayınladık. Sizler ilginizi çeken modellere yorum yapmayı unutmayın.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz