.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

25 Şubat 2014

YORUM 0

NG Style 2014 Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • NG Style

  NG Style

  İndirimlerle ilgili araştırmalarımızda bu günkü konuğumuz NG Style oluyor. Çok başarılı tasarımlarının yanı sıra bu indirimlerle oluşan avantajlı fiyatlarıyla sizlere sunacağımız bir çok model olacak. Aynı zamanda markanın 2014 yılı için hazırladığı ürünler hakkında da detaylı bilgilere konumuzda sahip olabilirsiniz. Mümkün olduğunca her alandan ürünleri konu içerisinde beğeninize sunmaya çalışacağız.

  NG Style 2014 tasarımları içerisinde en pahalı ürünler paltolar olarak görülüyor. Zarif tasarımları ile ilk etapta fiyat konusunda yüksek düşüncesi oluşabilir. Ancak rakamlar kalitesine göre mükemmel. İsterseniz ilk olarak fiyatlar ile başlayalım. Normal şartlarda 1100 TL ‘ ye kadar çıkan ürünler yeni gerçekleştirilen indirimlerle birlikte 550 TL ile 15,80 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Bu imkanlardan yararlanabilmek için NG Style mağazaları haricinde dilerseniz 1v1y.com sitesinde açılan NG Style butiklerinden de yararlanabilirsiniz. Online alışveriş seçeneğinin zamanla değişebileceğini belirtmek isteriz. Açtığımız konu süresi bu konuda dikkate alınmalı. Sitemizi günlük takip etmenizin yararları böylece ortaya çıkacaktır.

  yukarıda markanın en pahalı ürünleri olarak paltoları örnek gösterdik. Materyal incelemesi ile fiyatlar konusunda daha çok yorum yapma şansımız olacaktır. %80 Yün %20 Polyamide kullanılarak üretilmiştir. Bu da fiyatların çok normal olduğunu söylememize sebep oluyor. Tasarımları görünce sizde bize hak vereceksiniz. Galeride beğendiğiniz modeller hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Ayrıca marka ile ilgili düşüncelerinizi de objektif yaklaşan sitemizde yayınlatabilirsiniz. Şimdi NG Style 2014 modelleri içerisinde en çok beğendiklerimiz galerimizde sizlerle.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz