.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

2 Ağustos 2014

YORUM 0

Nine West Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Nine West Ayakkabı Modelleri

  Nine West Ayakkabı Modelleri

  Nine West ürünlerini daha önce detaylı şekilde analiz ederek sizlerle paylaşmıştık. Bugün ayakkabı modelleri ile ilgili hazırladığımız raporu sizlerin beğenisine sunacağız. Son dönemlerde başalyan indirimlere Nine West markası da eklendi. Günün indirim haberi olarak Nine West ayakkabı modellerini sizlerle paylaşacağız. yukarıda resimde görüldüğü gibi %60 ‘ın üzerinde gerçekleştirilen indirimler yüzleri güldürecek.

  Nine West , kalitesi ve modern tasarımları ile birlikte her geçen sene çok daha fazla ilgi görüyor. Özellikle modellerindeki çeşitlilik bizlerden de övgü almayı başarıyor. Tasarımlarının yanı sıra kalitesi de her geçen sene çok daha fazla yükseliyor. Nine West mağazalarını gördüğümüzde bakmadan geçmemek gerektiğini artık bir çoğumuz biliyoruz. Peki ya fiyatlar?

  Sorunun yanıtı için morhipo.com sitesine göz atmanız gerekiyor. Şuan için indirimler morhipo online alışveriş sitesinde yer alan Nine West butiklerinde geçerli. Normal fiyatları 430 TL ‘ye kadar çıkan ayakkabıların şimdiki fiyatları ise 170 ile 80 TL arasında değişiyor. Örnek olması açısından bir çok modeli galerimizde sizlerle paylaştık. İndirimler konusunda herhangi bir zaman dilimi belirtilmemiş. Ancak elinizi çabuk tutarsanız ürünlere sahip olabilirsiniz. Nine West mağazaları da yine indirimler için değerlendirebileceğiniz adresler arasındadır.

  Şimdi sizin için seçtiğimiz inidirmli Nine West ayakkabı modelleri ile devam edelim.

  Nine West ile iligi çok daha fazla bilgi istiyorsanız ; Nine West Çizme Modelleri ve Nine West Bot Modelleri konularımızı da ziyaret edebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi ihmal etmeyin. Böylece yeni indirimler anında cebinize gelecek.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz