.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

26 Kasım 2013

YORUM 0

Nine West Çizme Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Nine West çizme modelleri

  Nine West çizme modelleri

  Her sezon çıkardığı şık ayakkabı modelleri ile ilgileri üzerine toplayan Nine West markasının bu bölümde yeni sezon çizme modellerini inceleyeceğiz. Uygun fiyatları ve kalite modelleri ile bu kışa damgasını vuracak modeller galerimizde sizleri bekliyor. Sizler için olabildiğince çok model yayınlamaya çalıştık. Sizler inceledikten sonra alışveriş için size bulduğumuz uygun adresleri tercih edebilirsiniz.

  Nine West çizme modelleri için ilk incelememiz fiyatlar üzerine oldu.150 ile 60 TL arasında değişen fiyatlarla satışları yapılıyor. Geniş bir fiyat yelpazesi olduğundan her kesime hitap etme şansları buluyorlar. Sizler bu uygun fiyatlardan yararlanarak alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Uygun fiyat dememizin sebebi şuan indirimde olan bu çizmelerin normal fiyatlarının 550 TL ‘ ye kadar çıkması. Nine West sık sık bu tarz indirimler uyguluyor. Sizlere bu fırsatı yakalamışken kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Nine West mağazaları üzerinden bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

  Son dönemlerin trend modeli olan diz üstü çizmelerden kısa şık çizmelere kadar bir çok model mevcut. Bu yıl genel olarak çok fazla çizme modeli üretilmedi. Ancak Nine West bu sektördeki farkını yine bu sezonda gösterdi. Tasarım açısından çok başarılı bir yıl olduğunu söylemeliyiz. Açıkçası indirim bekliyorduk. Ancak bu denli ciddi indirimler müthiş bir alışveriş şansı sunuyor. Sizler için bu kampanyayı da takip ettik. Sitemiz üzerinde satış yoktur. Bu konuda sadece inceleme detayları sizlerle paylaştık. Bu sezon çıkardıkları modelleri tek bir seferde rahatça inceleme imkanı sunuyoruz. Galerimizde modelleri detaylı olarak görebilirsiniz. Bunun için herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz