.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

18 Mart 2014

YORUM 0

Nottis Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Nottis

  Nottis

  Ayakkabı alanında beklediğiniz fırsatlar gelmeye devam ediyor. Bu konumuz içerisinde Nottis markasının harika modelleri ve fırsatlarından detaylı olarak bahsedeceğiz. Ürünler 2014 ilkbahar / yaz sezonunu kapsamaktadır. Bir çok başarılı model ve süper fiyat seçenekleri ile sizlere tavsiye edebileceğimiz bir konu olduğunu söyleyebiliriz. Galeride ayakkabıları incelemeden önce yazımıza göz atarak fiyatlar hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

  Nottis ayakkabı modelleri için ilk incelememiz fiyatlar üzerinde olacak. Normal şartlarda 250 TL ‘ ye kadar çıkan ayakkabı modelleri şu sıralar ciddi indirim sonrasında 100 TL ile 45 TL arasında değişen fiyatlarla alıcılarını buluyor. Bu büyük indirim neticesinde ürünlerin kısa zamanda tükenebileceğini unutmamalısınız. Bu imkanlar Nottis mağazaları haricinde ayrıca online satış seçeneği olarak trendyol.com için de geçerli .Sizler en uygun alışveriş seçeneğini belirleyerek ürünleri temin edebilirsiniz. Kampanyanın ne kadar devam edeceğini henüz bilemiyoruz. Ancak beğenmeniz halinde elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ediyoruz.

  Kalite bakımından yaptığımız incelemede fiyatların üstünde kalite sunulduğunu tespit ettik. Tasarım olarak da bizden tam not alan markanın aynı zamanda ayak sağlığınızı düşünmesi de önemli bir ayrıntı olarak eklenebilir. Ayakkabı alırken en çok dikkat etmeniz gereken bu üç nokta da başarılı görüntü çizen Nottis için söylenebilecek başka bir şey yok. Bundan sonrası galerimizde beğenmeniz ve satın alma tercihinize kalıyor. Son olarak sizlere 2014 ilkbahar / yaz koleksiyonu ile Nottis ayakkabı modellerini büyük bir keyifle sunacağız.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz