.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

30 Nisan 2014

YORUM 0

O Bag Çanta Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • O Bag çanta modelleri

  O Bag çanta modelleri

  Neon modasının hakimiyeti bu yazda devam edecek. Sizde buna uygun giyim için uğraşanlardansanız kombinlerinize harika bir önerimiz olacak. O Bag markasının birbirinden şık çantaları kuşkusuz bir çoğunuzun ilgisini çekmeyi başaracak. Büyük ihtimalle konumuzu okumadan galeride gözünüzü alan çantalara tıklayacaksınız. Ancak kendinize hakim olup konumuzda fiyatlar ve kalite hakkındaki değerlendirmemizi mutlaka okuyun.

  O Bag ile daha önce tanışmayanlar için detaylı bir inceleme gerçekleştirdik. Normal fiyatları 350 TL ‘ yi bulan bu şık çantaların indirimli fiyatları ise 190 TL ile 140 TL arasında değişiyor. Çantalara ek olarak bazı ürünleri de temin edebilirsiniz. Galerimizde bunları da göstereceğiz. O Bag mağazaları haricinde bu fiyatlardan yararlanmak için online satış opsyionu olarak 1v1y.com sitesini tercih edebilirsiniz. İlerleyen sezonlarda başlayacak farklı indirimleri de yakından takip etmeye devam edeceğiz.

  O Bag markasının ürünleri için marjinal düşüncesine sahip olabilirsiniz. Sokak modasında sizi renklendirecek ve pozitif enerji verecek olan bu çantaları tercih etmek için çok nedeniniz var. İlki olarak fiyatları örnek gösterebiliriz. Sonrasında kaliteli materyallerden oluşması da listemizin önemli detaylarından biri. Neon modası için kombin sıkıntısı çekenlere ayrıca renkleri ile de farklı bir görünüm kazandırabilir. Bu maddeleri çoğaltmak mümkün. Marka ile ilgili düşüncelerinizi konu altında yorum olarak bizlere ulaştırabilirsiniz. Şimdi sizleri çok daha fazla bekletmeden O Bag çanta modelleri galerimize geçiş yapalım. Yeni indirim konularında görüşmek üzere şimdilik hoşça kalın.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz