.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

29 Aralık 2013

YORUM 0

Olduğunuzdan daha yaşlı gösteren saç modelleri

 • Sponsor
 • yaşlı gösteren saç modelleri

  yaşlı gösteren saç modelleri

  Bazı saç modelleri sizleri olduğunuzdan çok daha büyük gösterir. Bu konumuz içerisinde sizi daha yaşlı gösteren saç modellerini ayrıntılarıyla birlikte inceleyeceğiz. Bunu elbette daha olgun görünmek isteyenlerde kendine göre değerlendirebilir. Konumuzu bu şekliyle iki yönden inceleyebilirsiniz.

  Platin sarısı seçmeyin

  Yaş ilerledikçe cildimiz solmaya başlar. Bunun üzerine birde platin sarısı saçlar tercih ederseniz sizi çok daha yaşlı gösterecektir. Canlı ve biraz daha koyu tonları tercih ederek çözümü sağlayabilirsiniz.

  Saçlarınızı aynı boyda kestirmeyin

  Saçların bütün bölümünü eşit kestirmek yapacağınız büyük hatalardan biri olur. Bu saç kesimi sizi olduğunuzdan daha yaşlı gösterecektir. Her tarafı aynı kestirmektense hafif katlı saçlar sizi çok daha canlı ve genç gösterecektir.

  Kırık uçlara dikkat

  Yaş ilerledikçe saç bakımı çok daha büyük önem kazanır. Saç uçlarınızdaki kırıklar , saçlarınızdaki canlılığı alır götürür. Hali hazırda solmaya başlayan cildiniz çok daha cansız görünecektir. Bunun için mutlaka saç bakımınızı olduğundan daha fazla yapmalısınız.

  Saç şekillendiricileri azaltın

  Saç şekillendirici olarak kullandığınız ürünler aşırı kullanıldığında yıpranmış ve yaşlı bir görüntüye sebep olur. Bu nedenle saç şekillendiricilerinizi olabildiğince azaltın.

  Koyu saçların tehlikesi

  Aşırı koyu renkler tercih etmeniz durumunda yüzünüzdeki çizgiler , kırışıklıklar veya göz altı torbaları çok daha fazla dikkat çeker. Çok sarı saç seçiminde söylediğimiz gibi daha canlı tonlar tercih etmelisiniz. İki seçimde de arasını iyi bulmak zorundasınız. Özellikle 40 üstü kadınlarda aşırı koyu saçların sizi daha yaşlı göstereceğini bilmenizi isteriz.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz