.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

21 Kasım 2013

YORUM 0

Only Etek Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Only Etek Modelleri

  Only Etek Modelleri

  Daha önce ürünlerini beğeni ile tanıttığımız Only markasının bu bölümde genç stil etek modellerini sizlerle paylaşacağız. İndirimleri , değerlendirmeleri , detaylı kumaş analizi ve buna benzer bir çok açıdan ürünleri sizler için inceleyeceğiz. En çok merak ettiğimiz konulardan biri bu olsa da bazen ürünlerin kalitesini önemsemiyoruz. Özellikle birde görünüşünü beğeniyorsak. Ancak bizler sizin için bu analizi de gerçekleştiriyoruz.

  Only etek modelleri için ilk incelememiz fiyat üzerine oldu. Görünüş olarak çok beğeneceğiniz bu eteklerin fiyatını duyunca çok şaşıracaksınız. 40 ile 20 TL arasında değişen fiyatlarla satışı yapılıyor. Şu sıralar biz enmoda.com sitesinde indirimli bir butik açtıklarını duyduk. Değerlendirmek isteyen takipçilerimiz için belirtmek istedik. Tabii daha sonra bu konuyu açanlar için indirimin geçmiş olabileceğini hatırlatmak isteriz. Ancak sizlerde günlük takip ederseniz size göre bir şeylerde sitemizde mutlaka bulabilirsiniz.

  Fiyatlar inanılmaz uygunken insanın aklına acaba ne tür ürün kullandılar sorusu geliyor. Galeride göreceğiniz peplum tarzı eteği inceledik. Kullanılan kumaş %100 poliüretan. Fiyata göre kalitesinin yüksek olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Hanımlar aldığınız ürünün ne tür kumaşlarla yapıldığını mutlaka sorun. Bu alışverişte önemli bir unsur olmalı. Her şeyden önce sağlığınızı düşünmelisiniz. Biz sizlere bunu alışkanlık haline getirene kadar bıkmadan yazmaya devam edeceğiz.

  Şimdide dilerseniz birbirinden güzel bu etek modellerine bir göz atalım. Yeteri kadar çok model olmasa da mevcut eteklerin çok şık olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz