Örgü Eldiven Modelleri | Moda Blogu


.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

17 Aralık 2014

YORUM 0

Örgü Eldiven Modelleri

 • Sponsor
 • Eldiven modelleri

  Eldiven modelleri

  Eldiven özellikle son yıllarda ciddi bir trend haline geldi. Deri eldivenlerin revaçta olduğu bir senenin ardından örgü modasının sezona hakim olması ile birlikte örgü eldiven modellerini çok daha sık görür olduk.  Birbirinden güzel örgü eldiven modellerinden oluşan bir galeriye davetlisiniz. Bu galeride dönemin en trend eldiven örneklerini görebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz modellerin örneklerini kolay çıkarabilmeniz için genelde büyük resimleri yayınlamayı tercih ettik.

  Örgü eldivenlerin tarzında ise bazı unsurlar dikkat çekiyor. Uzun çizme şeklinde örülmüş modelleri geçtiğimiz senelere göre çok daha sık göreceksiniz. bununla beraber parmaksız modeller özellikle gençler tarafından çok daha fazla tercih ediliyor. Genelde bu tarzları yaygın görürken yeni yeni başlayan bir modadan da sizleri haberdar edelim. Sembollü veya desenli örgü eldivenlerde bir hayli dikkat çekiyor. Çokta şık bir görüntüye sahip olduğunu söyleyebiliriz.

  Yaptığımız derlemenin detaylı incelemesi ve örnek çıkarılabilmesi için ilginizi çeken resme tıklayın. Ardından galeride büyük boy olarak modelleri görebilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri sosyal medya üzerinde sevdiklerinize sorabilir ve onlarında düşüncelerini alabilirsiniz.  Popüler moda kültürünün en ciddi analiz sitesi olma özelliğimizi takip ettiğiniz sürece sizde göreceksiniz. Şimdi örgü eldiven modellerinden oluşan galerimize geçme zamanı geldi.

  Örgü Eldiven Modelleri

  Birbirinden şık örgü eldiven modellerinden oluşan galerimizi sonlandırdık. Sizlerde yorumlarınızla bize katılmayı unutmayın.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz