.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

17 Ekim 2013

YORUM 0

Oscar de la Renta Gelinlik Modelleri

 • Sponsor
 • oscar de la renta gelinlik modelleri

  oscar de la renta gelinlik modelleri

  Daha önce bir çok tasarımlarını bayanlaraozel.com sitemizde sizlerle paylaşmıştık. Bu bölümde geçmişten günümüze en iyi Oscar de la Renta gelinliklerini görmeye ne dersiniz?

  Elbette bir çoğunuz yeni tasarımlarını merak ediyorsunuz. Bunun içinde 2014 gelinlik modelleri için ayrı bir özen gösterdiğimizi söyleyebiliriz. Konumuz içerisinde yeni tasarımlara ağırlık verdiğimizi söylemek gerekiyor. Her zaman satın almak için bakılmaz. Bazen ilham almak veya modayı takip etmek için de ünlü markaları incelemelisiniz. Oscar de la Renta dünyanın gelinlik anlamında en iyi markalarından biridir. Sizler için oluşturduğumuz galeride sezonun trendlerinden çok geçmişten günümüze en güzel gelinliklerde neler kullanılmış detayına daha çok dikkatinizi çekmek istedik. Kuşkusuz modayı takip etmek ve sezonun trendlerine göre gelinlik seçmek önemli. Ancak daha da önemlisi size yakışacak gelinliği bulmaktır. Gelinlik bir kadın için en önemli moda kararıdır. Bu nedenle seçimini yapmadan önce yüzlerce hatta vaktiniz varsa binlerce modele bakmalısınız. Siz bunlardan yola çıkarak en iyi tercihi yapabilirsiniz. Bütçeniz el vermiyor olsa dahi modelin tarzı ve size yakıştırma açısından ne kadar çok gelinlik incelerseniz sizin için o kadar faydalı olacaktır. Bu kadar konuşma yeter. Sizde benim gibi Oscar de la Renta gelinlik modelleri hakkında heyecanlısınız. O zaman sizleri çok fazla bekletmeyelim.

  Galeride daha detaylı gezinti için yukarıdaki büyük resme tıklayın. Ardından galeri sayfasında modelleri büyük boy olarak detaylı inceleyebilirsiniz.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz