.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

30 Kasım 2013

YORUM 0

Oxxo Elbise Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Oxxo elbise modelleri

  Oxxo elbise modelleri

  Bildiğiniz gibi AVM ve online satış sitelerini en ayrıntılı olarak inceleyen moda sitelerinden biriyiz. Son dönemlerde online bir alışveriş sitesinde açtığı butik ile dikkatlerimizi iyice çeken Oxxo markasının birbirinden şık ürünlerinden bu konumuzda elbise modelleri tercihinde bulunduk. Sizler için fiyatları , kalitesi , modelleri , artıları ve eksileri ile alakalı bir araştırma yaptık.

  Takipçilerimizin isteği üzerine ilk olarak bu modellerin fiyatları ile ilgili bilgiler paylaşalım. 100 ile 25 TL aralığında fiyatlarla satışları yapılıyor. Kuşkusuz kulağa hoş gelen rakamlar bunlar. Fiyat aralığının geniş olması her bütçeden kadına göre bir şeylerin markada olduğunu gösteriyor. Bu ürünleri Oxxo satış noktalarından veya Oxxo.com.tr resmi online satış sitesinden temin edebilirsiniz. Ancak bizi sürekli takip edenler iyi bilirler. Fiyat ne kadar belirleyici gibi gözükse de mutlaka kalitesini bilmediğimiz ürünü sizlere önermeyiz. Yukarıdaki ürünlerden birini sizin için inceledik. %100 Poliyamid kullanılmış. 100 TL ‘ ye göre kaliteli bir malzeme olduğunu söyleyebiliriz. Bunu alışkanlık edinmeniz açısından her konumuzda ürünlerin kumaş kalitesini sizlere özellikle belirteceğiz. Bu alanda nadir analiz gerçekleştiren sitelerden sadece biriyiz. Bu kendimizi övmek anlamında değil,  genel olarak bilinçli alışveriş yapmadığımızın göstergesi olarak söyledik.

  Son olarak modeleri inceleyelim. Altta galeride modelleri ayrıntılı olarak inceleyebileceksiniz. Ancak ondan önce biraz tasarımlardan bahsedelim. Desenler , detaylar çok modern ve şık hazırlanmış. Bu markanın en büyük artılarından biri. Ancak satışa sundukları modelleri biraz daha arttırmaları gerektiğini düşünüyoruz. Söylenecek ve konuşacak çok şey olsa da birbirinden şık Oxxo elbise modelleri galerimize geçmenin zamanı geldi.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz