.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

23 Ocak 2014

YORUM 0

Oxxo Tişört Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Oxxo Tişört Modelleri

  Oxxo Tişört Modelleri

  Bir önceki konumuzda sizlere Oxxo markasının adreslerini ve iletişim bilgilerini vermiştik. Bu konumuzda ise bir çok başarılı ürünleri içerisinden tişört modellerini inceleyeceğiz. Uygun fiyat seçenekleri ile bir çok bölgede büyük bir kitleye hitap eden markanın başarılı tişört tasarımları hakkında detaylı bir araştırma yaptık. Galeriye geçmeden önce bu konu hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Oxxo tişört modelleri bir çok renk seçeneği ile satılıyor. U yaka , düğmeli , uzun kollu ve kısa kollu modellerde bir çok renk seçeneği sizleri bekliyor. Bizler bütün renk seçeneklerini sunamayacağımızdan saddece modeller hakkında örnek teşkil edecek görselleri sizlerle paylaşacağız. Ancak ilk önce fiyatlara bir göz atalım. 45 TL ile 13 TL arasında değişen fiyatlarla tişört modelleri satılıyor. Bu rakamlar Oxxo mağazaları ve online satış sitesi olan oxxo.com.tr için geçerlidir. Marka belli dönemlerde online satış sitelerinde de butikler açıyor. Ancak bizim size tavsiyemiz bu iki adrestir. Elbette bu konu içerisinde seçim sizlere ait. Tişört için fiyatların normal olduğunu söyleyebiliriz. Bu fiyatlara elbette bir çok markadan tişört bulabiliriz. Burada önemli olan bir farkının olup olmadığıdır. İşte tam bu kısımda biz devreye giriyoruz. En pahalı olan baskılı tişörtlerini örnek olarak inceledik. %50 Pamuk %50 Polyester kullanılarak yapıldığını görüyoruz. Buda materyal olarak kaliteli olduğunu ispatlıyor. Beğendiğinz başka modeller varsa karşılaştırma için bu materyalleri bilmenizde fayda var. Dilerseniz birde satışa sunulan diğer bütün tişört modellerine bir göz atalım. İşte karşınızda Oxxo tişört modelleri galerimiz.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz