.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

11 Aralık 2013

YORUM 0

Özgü Namal Resimleri , Giyim Tarzı

 • Sponsor
 • Özgü Namal resimleri

  Özgü Namal resimleri

  Sizlere son dönemlerde Türkiye’nin başarılı kadın oyuncularından bahsediyoruz. Bugün resimlerini , biyografisini ve moda tarzını paylaşacağımız isim Özgü Namal olacak. Sinema , dizi ve tiyatro oyuncusu Özgü Namal aynı zamanda güzelliği ile de kendinde sıkça söz ettiriyor. Bu konumuzda birbirinden güzel resimlerini bulabilirsiniz. Ancak öncelikle biraz kendisini tanıyalım.

  Özgü Namal 1978 yılı 28 Aralık tarihinde İstanbul Üsküdar’da dünyaya geldi. İlk profesyonel deneyimi 1997 yılında Masal Gerçek Tiyatrosunda başlamıştır. Bu zamana kadar bir çok önemli projede başrol oynayarak çok büyük başarılar elde etmiştir. Filmografisi çok geniş olan yıldız oyuncunun hafızalara kazınmış önemli rolerinden bazılarını hatırlayalım istiyoruz. Organiza işler , Kurtlar Vadisi , Mutluluk , Güneşin Oğlu , O…. çocukları , Hanımın Çiftliği , Merhamet ve Bu İşte Bir Yalnız var oyuncunun yer aldığı önemli projelerden sadece bazıları. Özgü Namal ayrıca bir çok tiyatro oyununda da başarılı bir oyunculuk sergilemiştir. Kısa bir biyografi ile sanatçıyı biraz olsun tanımış olduk. Şimdi bir çoğumuzun merak ettiği giyim tarzı ve en güzel resimleri ile ilgili olarak galerimize geçiş yapıyoruz. Sizlerde ilginizi çeken Özgü Namal resimleri hakkında yorum yapabilirsiniz.

  Not: Sanatçının en güzel resimlerini uzun çalışmalar sonucu derledik. Sizlerde beğendiğiniz resimleri bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için yorum atmanız yeterli olacaktır. Bizlerde beğenilen resimleri galeriye eklemeye devam edeceğiz.

  İşte özenle derlenen Özgü Namal Resimleri

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz