.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

29 Mayıs 2013

YORUM 0

Paco Rabanne 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

 • Sponsor
 • Paco Rabanne

  Dünya modası konusunda seçici olma kararım var. Özellikle ülkemizde ilgi gören markaları tercih edeceğim. Bir çok sitenin aksine hem resim hem de video olarak sizlere paylaşımlar gerçekleştireceğim.

  Paco Rabanne daha önce takip ettiğim önemli markalardan biridir. Belli renklerin üzerinde durdukları 2013 İlkbahar Yaz defilesi için oluşturduğumuz galerimizi inceleyerek sizlerinde elbiseler ve tasarımlar hakkında yorumlarınızı almak isterim. Özel galerimiz dışında defilenin tanıtımını içeren videoyu izleyebilirsiniz.

  Her yönden farkımızı ortaya koymak adına yorumlarda sitemize dahil edilmesi istenen bütün markaları özenli bir şekilde dahil edeceğim.

  Paco Rabanne Defilesi için bir de video paylaşayım.

  Etiketler:, , , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz