.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

21 Temmuz 2013

YORUM 0

Paris Hilton Moda ( Giyim Tarzı )

 • Sponsor
 • Paris Hilton 2013

  Paris Hilton 2013

  Güzelliği , mal varlığı ve bir çok alandaki başarılarıyla kendinden sürekli söz ettiren sansasyonel güzel Paris Hilton bu konumuzda inceleyeceğimiz isim. Neler giyer , nasıl kombin yapar ve en önemlisi tarz olarak seçimlerini bu konuda geniş çaplı değerlendireceğiz.

  Geçtiğimiz dönemlerde davetlerde giydikleri ve yeni stili ile birlikte bir zaman yolculuğu yapacağız. Kısacası geçmişten günümüze Paris Hilton diyebiliriz. 17 Şubat 1981 doğumlu olan ünlümüz oyunculuk , modellik ve moda tasarımcılığı yapıyor.

  Şık görünme konusunda çok çaba sarf eden ve bu uğurda ciddi meblalar haryacan Hilton bakalım neler giymeyi tercih ediyor. Favori renkleri , takıları , kış , yaz modaları ve daha fazlası için resim galerimizi incelemeniz yeterli olacaktır. Sizler için bir çok görseli binlerce resim arasından özenle seçtik. En önemli davetler ve ödül törenlerinde giydikleriyle sizleri de şaşırtacak. En güzeli konu sonunda makyajına varana kadar tarzını öğrenmiş olacağız.

  Etiketler:, , , , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz