.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

24 Kasım 2013

YORUM 0

Park Bravo Elbise Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Park Bravo Elbise Modelleri

  Park Bravo Elbise Modelleri

  Kaliteli tasarımları ve modern çizgileriyle Park Bravo markası her zaman kadınların ilk tercihlerinden biri olmuştur. Bu konumuzda markanın birbirinden şık elbise modelleri arasında sizler için seçtiğimiz galerimizi göreceksiniz.Fiyatlar , indirimler , uygun satış noktaları , diğer markalara göre artıları , eksileri ve daha fazlasını bu konu içerisinde bulabilirsiniz. Sizlere Park Bravo Elbise Modelleri hakkında bilmeniz gereken her şeyi sunacağız.

  Elbette ilk olarak fiyatları incelemeyi tercih ettik. Şık giyinmenin maliyeti acaba nedir? sorusunun yanıtı ile karşınızdayız. 359 TL ile 69 TL arasında değişen fiyatlarla elbiselerin satışı yapılıyor. Bazı modellerde indirim olduğundan çok ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz. Zaten bizi bu konuyu açmaya iten nedenlerden biri hem ucuz hem kaliteli bir alışveriş önerisi olmasıydı. Bu arada merak edenler için Park Bravo mağazaları dışında şu sıra bu ürünleri 1v1y.com sitesinde indirimli olarak satılıyor. Yukarıdaki fiyatlar oradan alınmıştır. Tercih elbette sizlerin. İndirimler geçici olacağından imkan varsa mağazayı tercih edebilirsiniz.

  Arasında gece elbiselerinin de yer aldığı galerimizde günlük modeller için bir çok seçim yapılabilir. Genel olarak fiyatlar kalitesini baz aldığımızda gayet iyi. Tarz konusunda ise ürün seçeneğinin bol olması onları avantajlı hale getiriyor. Uzun , kısa , desenli veya farklı modeller düşünenlere mutlaka elbise önerilebilir. Çift renk modası hakkında da kayıtsız kalınmamış. Vintage tarzı esintilerini yine bu sezon ki elbise modelleri içerisinde görmek mümkün. Çok fazla uzatmadan modellere geçmek istiyoruz. Modelleri incelerken yorum yapmayı unutmayın. Galerimizde detaylı görüntüleyebilmek için herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır. Biz yeni ürünler araştırmaya başlarken sizde ürünleri inceleyebilirsiniz. Aklınıza takılan bir soru olursa bizlere ulaştırmayı ihmal etmeyin.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz