.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

11 Haziran 2013

YORUM 0

Parti Elbise Modelleri Parti Elbiseleri

 • Sponsor
 • parti elbiseleri

  Sürekli parti elbiseleri ile dolaşamazsınız. Kuşkusuz bu kıyafetler özel olmalıdır. Peki normal kıyafetlerden parti elbiselerini ayıran özellik nedir? Tabi ki fiyatı değil , görünüşü ve sizde duran imajıdır.

  Genel olarak size mini elbiseleri tavsiye edeceğiz. Ancak uzun giyinmeyi sevenler için güzel önerilerde bulunacağız. Ten renginiz koyu ise paritlerde koyu elbise tercih etmeyin. Özellikle esmerlere siyah giyinmeyi pek tavsiye etmiyorum. ışıltılı elbiseler sizi çok daha güzel gösterecektir. Zaten resimleri inceledikten sonra dediğimize hak vereceksiniz. Modelleri incelerken saç kesimlerinden , ten renklerine kadar her şeyi incelersiniz çok iyi bir moda anlayışınız olacaktır.

  Yaz geliyor ve parti elbise modelleri konusunda hala fikriniz yoksa işte bu galeri sizin için. Galeriye geçiş için herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz