.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

7 Ocak 2014

YORUM 0

Pastel saç modelleri

 • Sponsor
 • pastel saç modelleri

  pastel saç modelleri

  Yeni sezonun güzellik trendlerinden biri de pastel saç modelleri. Dünyada bir çok ünlü isim yeni sezona pastel renkteki saçlarla girdi. Bizde bu moda ile alakalı olarak bir galeri derlemeye çalıştık. Sizlere de fikir verebilecek bir çok model galerimizde sizleri bekliyor olacak.

  Marjinal bir saç tercihi olacağını kabul ediyoruz. Ancak yakın zamanda Türkiye içerisinde de yaygın olarak tercih edileceğini düşünebiliriz. Ten renginize göre seçim yapabilir ve başarılı saçları yakalayabilirsiniz. Resimlerdeki örnekleri bu yönde de değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz. Buna göz rengi  ve giyim tarzınızı da dahil etmelisiniz. Özellikle tercih ettiğiniz renkleri düşünerek saç seçimi yapın. Galeride biraz gezdikten sonra aslında çokta farklı bir tercih olmadığını göreceksiniz. Bunun nedeni giyim tarzı , gözler , ten rengi gibi uyumların sağlanmasıdır. Sizlere konu başımızda belirttiğimiz bu konuya dikkat ederseniz sizlerde çok farklı görünmeyeceksiniz. Elbette galeri içerisinde marjinal tercihlerde yer alıyor. Farklı olmayı seçenleri de unutmadık. Galeride bir çok ünlüyü de pastel saç modelleri ile görebilirsiniz. Pastel saç modası müdavimlerini de galerimizde ağırlamaya çalıştık.

  renk ile ilgili öneri bekleyenler için resimlerimiz de bazı modellerde isim olarak belirtmeye çalıştık. Ancak sizlerde kafanıza takılan konularda bizlere yorum ile ulaşabilir ve aklınıza takılanları sorabilirsiniz. Bunun dışında galerimizde dikkatinizi çeken modeller konusunda mutlaka yorumlarınızı bekliyoruz. Sizin düşünceleriniz bizler için her zaman önemli olmuştur. Şimdi pastel saç modellerinden oluşan galerimize bir göz atalım.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz