.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

16 Eylül 2013

YORUM 0

Pembe Pantolon Modelleri ve Kombinleme

 • Sponsor
 • pembe pantolon

  pembe pantolon

  Sezonun modası ne olursa olsun hanımların dolaplarında vazgeçilmezi olan pembe pantolonlar için oluşturduğumuz konumuza hoşgeldiniz. Bu bölümde başarılı kombinlerle ile birlikte dönemin en çok tercih edilen pembe pantolon modelleri hakkında görselleri bulacaksınız.

  Genel olarak renkli pantolon modası devam ettiği şu günlerde tercihini pembe pantolonlardan yana kullanacaklara bizim en önemli kombin tavsiyemiz üstünü beyaz renkle kombinlemesi olacak. Bir çok renk ile uyum halinde olan pembenin favori kombini bu denilebilir. Bunun haricinde bir çok başarılı giyimi de sizlerle konumuzda sunmuş olacağız. Özellikle sokak modası içerisinden yansıtacağımız görüntüler eşliğinde sizde dolaplarınızda uygun kıyafetleri kullanmak için fikir sahibi olacaksınız.

  Kombin konusunda sizlerde dilerseniz kendi pembe pantolon kombinlerinizi bize ulaştırabilirsiniz. Öncelikle iletişim adresinde kayıtlı olan mail adresimize kombininizi ve ekleyeceğiniz notu yazın. Sonrasında sitemize eklenecek konuyu link olarak verin. Bizde konu altına sizin başarılı kombininizi de yerleştirelim. Site içerisinde her zaman sizlerle iletişim içerisinde olduğumuzu hatırlatmak isteriz. Ayrıca özellikle paylaşılmasını istediğiniz kombin veya kıyafetler varsa bizlere yorum olarak ulaşarak isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Son olarak galeriye geçiş için yukarıda büyük resme tıklayabilirsiniz. Sizlere moda yolculuğuna keyifli dakikalar dileriz. Ayrıca ilginizi çeken modellere yorum belirtmeyi unutmayın.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz