.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

29 Ocak 2014

YORUM 0

Perspective indirimleri

 • Sponsor
 • Perspective

  Perspective

  Sevgililer günü yaklaşıyor ve indirimler büyük bir hızla devam ediyor. Bu indirim furyasında sizlere en karlı alışverişleri önerebilmek için fazladan mesai yapıyoruz. Perspective markasının güncel indirimleri bir çoğunuzu mutlu edece benziyor. Bluz , ceket , elbise , etek ve pantolonlardan oluşan ürünlerde ciddi indirimler var. Galeriye geçmeden konumuzu okuyarak geniş bilgilere sahip olabilirsiniz.

  Perspective ürünleri içerisinde dikkatinizi çekecek bir çok model var. Ağırlıklı olarak çalışan kadınlara yönelik ürünler olduğunu söyleyebiliriz. Başarılı ve modern çizimler ile günün trendini çok iyi yakalamışlar.  Tarz olarak da uzun ve kısa etekler arasında seçim şansı veriyorlar. Renk olarak da çeşidin zenginliği bir çoğunuzu mutlu edeceğe benziyor. En çok merak ettiğimiz kısım elbette fiyatlar. Ancak fiyatları söyleyince lütfen şaka zannetmeyin. 329 TL ‘ye kadar çıkan ürünler şu sıralar ciddi indirimlerle birlikte 70 TL ile 15 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Yukarıda manşette belirttiğimiz gibi marka %70 ‘e varan indirimler ile bizim ilgimizi çekmeyi başardı. Perspective mağazaları haricinde online alışveriş düşünenlere 1v1y.com sitesindeki butiklerini önerebiliriz. En azından şu an için en uygun fiyatlar bu sitede gibi görünüyor.  İndirimler için acele etmenizi tavsiye ederiz. Zira yakın zamanda tükenmesi muhtemel gibi görünüyor.

  Fiyatlar düşük olunca ister istemez ürün kalitesi çok daha büyük önem kazanıyor. Bizde daha bilinçli alışveriş için materyal incelemesi yaptık. Örneğin galerimizde göreceğiniz ceket için % 65 Polyester % 30 Vıscose % 5 Lycra Dokuma kullanılmıştır.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz