.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

25 Ekim 2013

YORUM 0

Pierre Cardin Gecelik Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Pierre Cardin Gecelik Modelleri

  Pierre Cardin Gecelik Modelleri

  Pierre Cardin gecelik alanında bir çok model ile sizlere geniş bir yelpaze sunuyor. Fiyatları , tarzları ve kalitesiyle bir çok beğeneceğiniz modeli bu konumuzda bulabilirsiniz. En uygun fiyatları , kalite analizi , model seçenekleri ve ayrıntılarla konumuzun devamında sizi geniş bir bilgi yoğunluğu bekliyor.

  Pierre Cardin gecelik modelleri isteğinize göre çeşitlerle zengin bir koleksiyonu bizlerle buluşturuyor. Sizlerle paylaşacağımız galeride renk , desen ve tarz anlamında çeşitlilik hakim. Fiyat konusunda ise sizleri geniş bir aralık bekliyor.  Öncelikle normal fiyatları vererek başlayalım. 45 ile 525 TL gibi bir fiyat seçeneği ile satışa sunulurken , indirimler ile birlikte bu fiyatlar 391 ile 33 TL arasına çekilmiştir.  %25 ‘lik bir indirim ile bu güzel geceliklerin sahibi olabilirsiniz.

  Peki bu fiyat farkı nereden oluşuyor? Elbette kullanılan kumaşın kalitesi burada belirleyici bir rol üstleniyor. Özellikle saten geceliklerin dönemin en iyi modellerinden olduğunu söyleyebiliriz. Burada belirleyici faktör sizin gecelik için ayırdığınız bütçedir. Çoğu modeli beğenerek inceleyeceğinizi düşünüyoruz. Jakarlı modellerin normal gecelik anlayışına göre daha hakim olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanında takımlarında bu listede yer aldığını söylemeliyiz. Yaş kitlesine göre de model tasarlamayı ihmal etmemişler. Kırmızı romantiktir anlayışını bu modelde görebileceğiniz gibi çok daha fazla ilginizi çekebilecek cesur gecelikleri de bu galeride bulmanız mümkün. Uzun lafın kısası indirim ile birlikte başarılı bir alışveriş sağlayabileceğinizi düşünüyoruz. Giyecem.com sitesinde şuan için bu ürünlerin bu indirimlerle birlikte satıldığını belirtmek isteriz. Sizlere keyifli bir alışveriş diliyoruz. İşte Pierre Cardin gecelikleri

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz