.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

29 Mayıs 2014

YORUM 0

Pike kenarı örnekleri , modelleri

 • Sponsor
 • Pike kenarı örneği

  Pike kenarı örneği

  Dantel konusunda hassasiyet gösteren hanımlara muhteşem örnekler sunmaya devam ediyoruz. Önceki dantel konularımıza gösterdiğiniz ilgi sonrası bu konuda daha çok örnek göstermeye karar verdik. Bugün pike kenarı için seçimlerde bulunacağız. Rahatlıkla örneklerini çıkarabileceğiniz modeller ile karşınızda olacağız. Takıldığınız her konuda da bizlere yazabilirsiniz.

  Pike kenarı örnekleri için yaptığımız araştırmada klasik her sitede göreceğiniz modellerin dışında yeni ve az bulunan modelleri tercih etmeye çalıştık. Mutlaka arasında ilk göreceğiniz modeller vardır. Buda size büyük moral olacak. Şayet örnekleri çıkarmayı bilmiyorsanız bu konuda da size yardımcı olalım. Dantel örneklerini çıkarabilmek için öncelikle galeriye geçiş yapmanız gerekiyor. Herhangi bir resme tıklayarak galerimize geçebilirsiniz. Burada ister sırasıyla isterseniz sizin seçtiğiniz şekliyle resimleri inceleyebilirsiniz. Eğer büyüklüğü yeterli gelmez ise sizde bilgisayardan büyültebilirsiniz. Hiç bir şey bilmiyorsanız resmi bilgisayarınıza indirip örneğini çıkarabilirsiniz. yukarıda belirttiğimiz gibi zaten takıldığınız bir bölüm olursa çekinmeden bize yazabilirsiniz. Şimdi modellere hep birlikte göz atalım.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz