.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

14 Şubat 2015

YORUM 0

Piksel Saç Modelleri

  • Sponsor
  • Farklı Saç Modelleri

    Son dönemlerde piksel saç modelleri hakkında çok fazla talep aldık. İlk olarak piksel saç nedir? bu sorunun cevabı ile başlamak lazım. Piksel saç , saçın bir bölümünde kare kare farklı boyalarla değişik şekiller vermeye denir. Örneklerini galerimizde bol bol göreceksiniz. Bu moda henüz ülkemizde çok yaygın değil. Ancak marjinal olarak değerlendirilen bu saç stilini büyük ilgi var. Bunu bilen ekibimiz dünyada bir çok örneği olan bu stili sizin için fotoğraflandırdı. İlk olarak galerimizde modelleri değerlendirelim ardından konunun devamında yine sizlerle olacağız.

    Piksel saç modelleri tamamen sizin ve kuaförünüzün hayal gücünüze kalmış durumda. Özgün bir yıl olacağını önceki bir çok konumuzda size duyurmuştuk. 2015 analizlerden her zaman dile getiriyoruz. Giyimde de bu akımı takip etmeniz gerekiyor.  Bu tarz bir saç modelini ufak bir bölümde mutlaka denemelisiniz. Size yakışacak renkleri ise en iyi kuaförünüz seçecektir. Kuaförlere bile yabancı olan bu tarz için konumuzu referans gösterebilirsiniz. Piksel saç modası ile ilgili görüşlerinizi konu altında bizlerle paylaşabilirsiniz.

    Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

    Yorum Yaz