.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

29 Temmuz 2013

YORUM 0

Pınar Şems Yeni Elbise Modelleri

 • Sponsor
 • Pınar Şems

  Pınar Şems kalite olarak çok beğendiğimiz Tesettür Giyim markalarından biridir. Özellikle modern çizgileri ve dönemin moda renklerini tercih etmesiyle satışlarını arttıran önemli bir markadır. Bu bölümde Pınar Şems Elbise Modelleri incelemesi gerçekleştireceğiz.

  Öncelikle marka hakkında biraz bilgi verelim. Sadece elbise olarak değil , bir çok Tesettür Giyim alanında kaliteli ve öncü hizmet sağlamaktadır. Pınar Şems özellikle farklı olmayı planlayanlar için değişemeyecekleri bir isim olabilir. Bazı kıyafetleri ünlü isimlerde her an görebilirsiniz.

  Örnek olarak yukarı eklediğimiz resimde renk konusunda ne kadar doğru tercihler yaptıklarını görebiliriz. Tesettür modası incelemesi yaptığımızda pudra , zümrüt yeşili , su yeşili gibi renklerin moda olduğunu söylemiştik. Örnek resme bakarsanız Pınar Şems’in bu konuda ne kadar hassasiyet gördüğünü anlayabilirsiniz. Gözden kaçırılması gereken bir başka husus yüksek kaliteli kumaş tercihleri. Ayrıca günümüz modern Tesettür anlayışını gözden kaçırmadıklarını da atlamayalım.

  Fiyat olarak ilk etapta yüksek bulabilirsiniz. Bu nedenle öncelikle kalitesini araştırdık. 195 ile 445 TL arasında değişen fiyatlarla satışı yapılıyor. Bu ürünleri nereden temin edebilirim diye soranlara hemen cevap verelim. Modanisa gibi online alışveriş sitelerinden temin edebilirsiniz. Ancak marka sık sık indirime gitmiyor. Kaliteyi ucuza almak bu marka için geçerli olmayabilir.

  Sizler için satışı yapılan bütün modelleri bir galeride topladık. Yapmanız gereken üstteki resme tıklayarak galeriye geçmektir. Büyük boy olarak galerimizde detaylı inceleme gerçekleştirebileceksiniz. Bayramın yaklaştığı şu günlerde her alanda ürün incelemesi ile sizlere doğru tercih yapmanızda faydalı olmaya çalışacağız.

  Etiketler:, , , , , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz