.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

11 Aralık 2013

YORUM 2

Pitti yeni sezon modelleri ve fiyatları

 • Sponsor
 • Pitti

  Pitti

  Pitti markası yeni sezona çok büyük bir indirimle girdi. Bizim gözümüzden kaçmayan bu indirimi size bütün detayları ile sunmak istiyoruz. Bütün ürünlerinden en beğendiğimiz modelleri detaylı bir şekilde analiz ederek sizlere sunmaya çalıştık. Bunun yanında fiyatlarını , uygun satış noktalarını ve seçenekleri sizler için araştırdık. Sonuç olarak Pitti markasını daha bilmeseniz dahi konu sonunda çok fazla bilgi sahibi olmuş olacaksınız.

  Pitti koleksiyonuna ilk olarak fiyat aralıkları ve incelemesi ile başlıyoruz. Normal fiyatları 240 TL ‘ ye kadar çıkan markanın şuan büyük indirim sonucu fiyatları 71 ile 20 TL arasında değişen rakamlardan oluşuyor. Kısacası bedavadan biraz daha pahalı tabiri sanırım çok uygun olur. Bazen düşük rakamlar bizde ”acaba kalitesi nasıl?” sorusunu ister istemez akla getiriyor. Bizde bunu düşünerek marka hakkında araştırma yaptık. En pahalı ürünlerini incelediğimizde

  • %100 Pamuk Kumaş İçi Polar Astarlı

  Tablosu ile karşılaştık. Ürünlerin içerisindeki malzemeleri söylemekten çekinmeyecek kadar kaliteli bir çizgiye sahipler. Gelelim şimdi bu ürünleri nasıl temin edebileceğimiz kısmına. Dilerseniz Pitti satış noktalarından dilerseniz de online seçenek olarak trendyol.com sitesinden temin edebilirsiniz. Ancak burada online seçeneğin zamanla iptal olabileceğini unutmayın. Konumuzu özellikle daha sonradan okuyacak olan takipçilerimizin bu konuyu da dikkate almaları gerekiyor. Sizler için ürünleri bir çok konuda değerlendirdik ve analiz ettik. Şimdi son kısım olan sergileme bölümündeyiz. Galerimizde detaylı inceleme için resme tıklamanız yeterli olacaktır. Pitti yeni sezon ürünleri karşınızda…

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  • sevda saki diyor ki ;
   06 Ocak 2014, 23:13

   70315 taş rengi trenchcoat nasıl satın alabilirim kargo ücretini benmi ödeyeceğim fiyatı 59.99tl

  • Moda diyor ki ;
   06 Ocak 2014, 23:58

   Sitemiz içerisinde satışı mevcut değil. Trendyol üzerinde de maalesef stok tükenmiş görünüyor. Yardımcı olamadığımız için üzgünüz. Eğer sitemizi günlük takip ederseniz yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz.

  Yorum Yaz