.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

12 Kasım 2013

YORUM 0

Pixie Cut Saç Modelleri

 • Sponsor
 • Pixie Cut

  Pixie Cut

  Öncelikle  pixie cut nedir? Bunu bilmek gerekiyor. Sizler için açıklayıcı ve güzel bir konu olacağını düşünüyoruz. Pixie Cut yani peri kesim 50 ‘li yıllarda moda olmuş bir saç kesim modelidir. Kısa saçlar Audrey Hepburn , Leslie Caron gibi isimlerin seçimi ile gündeme gelmiştir. 60 ‘lı yıllarda Jean Seberg , Edie Sedgwick , Twiggy , Mia Farrow ve Goldie Hawn ile sıkça kadınların tercih ettiği saç modelleri arasında olmaya devam etmiştir. Hatta Madonna 80 ‘lerde bu saç modelini yeniden gündeme getirmiştir. Belli dönemlerde yeniden canlanan bu saç stili son zamanlarda yeniden gündemin ilk sırasına oturmuştur.

  Modada geçmişe dönüşün devam ettiği bu sezonda ünlülerde saç modellerinde pixie cut tercih etmeye başladılar. Bu model bir kadın için büyük cesaret gösteridir. Hangimiz saçlarını kestirirken düşünmeyiz ki? En son Beyonce bu saç modeli ile hayranlarının karşısına çıkmıştı. Bir kısım çok beğenirken bir kısımda ağır eleştirmişti. Özellikle beyaz tenlilere çok daha fazla yakıştığını düşünüyoruz. Sizlere bununla ilgili bir galeride hazırladık. Sizler ünlülerde görerek çok daha fazla benimseyebilirsiniz. Bu konu ile alakalı Türkiye moda , güzellik veya kadın sitelerinde yeterli bilginin olmadığını görünce detaylı bir konu ile sizi aydınlatmak istedik.

  Size sunacağımız galeri tarihinden bahsettiğimiz bu saç kesiminin detaylı bir halidir. Bu konu sonrası pixie cut ile alakalı aklınızda soru işareti kalmayacak. Sizlere bu saç kesimini tercih eden ünlülerden bir galeri oluşturduk. Geçmişten günümüze pixie cut stilini tercih eden meşhur isimler galerimizde sizlerle

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz