.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

21 Ekim 2013

YORUM 0

Prada günlük çanta modelleri

 • Sponsor
 • Prada çatna modelleri

  Prada çatna modelleri

   

  Modanın kalbi İtalya içerisinde kendini ispatlamış en büyük giyim markalarından biri olan Prada etkileyici günlük çanta modelleri ile karşımıza çıkıyor. Şu sıralar bir online satış sitesinde indirimli fiyatlarını görünce sizlerle paylaşmak istedik. Bu galeri içerisinde aradığınız bir çok model seçeneğini bulabileceksiniz.

  Özellikle bir diğer moda sitemiz olan bayanlaraozel.com sitesinde Prada defilelerinden görüntüleri sizlerle paylaşmıştık. İnanılmaz bir tarzı ve tasarım kalitesi var. Farklı olduğunuzu hissetmenizi sağlıyor. Prada çanta modelleri için fiyatları yüksek bulabilirsiniz. Zaten piyasadaki çanta kaliteleri ve fiyatlarını sürekli araştıranlar normal olduğunu bilecekler. Ancak markanın çok müdavimi olamayanlar içinde bilgiler vermek istiyoruz.  Sadece bu galeride sizlere bahsedilecek olan günlük çantalar baz alınarak konuşsak dahi farkı sizlere izah etmiş olabiliriz. Renk seçeneği bir çok markada genelde standart olur. Buda sizin seçim şansınızı düşürür. Ancak Prada çantaları içerisinde bir çok renk seçeneğini bulabilirsiniz. Bunun dışında kullandığı kaliteli malzemeler ile uzun ömürlü ve kullanışlı çantaları sizlere sunar. Buda uzun vadede yapacağınız çanta masrafını düşürecektir. Bu bağlamda eğer alma bütçeniz varsa acımadan bu uygun fiyatlara satın. Tabii şimdi fiyatları merak ettiniz. Uzatmadan hemen bir analiz sonuçlarına bakalım. 1490 ile 625 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Normal indirimsiz fiyatları ise 2150 TL ‘yi bulabiliyor. Türkiye içerisinde çok fazla online satış sitesinde bu ürünleri bulamazsınız. Enmoda.com sitesinde bu fiyatlara şu sıralar almanız mümkün.

  Bizim hiç bir online alışveriş sitesi ile anlaşmamız yoktur. Bu nedenle sitemizde sizlere verdiğimiz alışveriş önerileri tarafsız ve doğrudur. İncelediğimiz firma en uygun nerede ise onun sunumunu ve araştırmasını sizler için yapıyoruz. Prada ile ilgili paylaşımlarımız önümüzdeki günlerde sizler için devam edecek. Şimdi birbirinden güzel günlük çantalara bir bakalım.

   

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz