.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

20 Eylül 2013

YORUM 0

Puantiyeli Elbise Modelleri ve Kombinleri

 • Sponsor
 • puantiyeli elbise modelleri

  puantiyeli elbise modelleri

  Sizler için bu bölümümüzde puantiyeli elbise modelleri hakkında bilgi vereceğiz. Aynı zamanda sezona uygun modelleri sizlere galerimizde sunmuş olacağız. Kombinleme konusunda sıkıntı yaşayan hanımlar içinde başarılı kombinleri paylaşmış olacağız.

  Puantiyeli elbise modası kolay kolay geçecek bir moda değildir. Genellikle olgun hanımların tercih ettiği düşünülse dahi gençlerde bu modelleri bir hayli tercih ediyor. Bu sene ne moda diye düşünmektense bu kıyafet bana yakışır mı? diye düşünmek çok daha doğru olacaktır. Elbette sezonun trendlerini takip etmek gerekiyor. Ancak sizin yapınıza ve tarzınıza uygun değilse sırf moda olduğu için giymekte doğru değildir. Puantiyeli elbiseler için konuşacak olursak , bu akımın modası kolay kolay geçmez. Bayanların her zaman için özellikle yaz aylarında vazgeçemediği modellerdendir. Yaz için çıkan renkli modeller içinde özel olarak bir çalışma yaptık. Her zaman olduğu gibi popüler markalardan modeller seçmeye çalıştık. Böylece dışarı çıktığınızda resimde gördüğünüz modelleri bulabileceksiniz. Burada önemli olan en şık olanlarını seçmek ve sizlere özellikle son dönemlerde hangi puantiyeli elbiselerin satıldığını göstermektir. Her tarzda hanım için uzun , kısa , klasik , marjinal veya aklınıza gelebilecek bir çok çeşidi bir arada sunmaya çalıştık. Eğer sizlerinde eksik gördüğü ve şu tarzda da ekler misiniz? diyebileceği modeller olursa mutlaka bizlere yorum yoluyla ulaşın. Sizin düşünceleriniz bizim için her zaman önem taşımıştır.

  Son bölümde galerimizde rahat gezmenin yollarını izah edeceğiz. Sonuç olarak herkes interneti çok iyi bilmiyor. Başlıkta görmüş olduğunuz büyük resme tıklayın. Ardından galeriye tgeçmiş olacaksınız. Sırasıyla bütün modelleri büyük boy olarak gezebilirsiniz. Size keyifli bir yolculuk diliyoruz.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz