.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

3 Ocak 2014

YORUM 2

Refka Elbise Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Refka elbise modelleri

  Refka elbise modelleri

  Tesettür giyim alanında sizlere önerilerde bulunmaya devam ediyoruz. Sezonun en şık tasarımlarından bazıları Refka ile sizlerle buluşuyor.Uygun fiyat ve bol model seçeneği ile cazip bir alışveriş imkanını konu içerisinde sizlerle buluşturuyoruz. Galerimizde bir çok modeli sizlerin beğenisine sunmaya çalıştık. Ancak öncesinde konu içerisinde gerekli detayları bulabilirsiniz.

  Refka elbise modelleri için ilk olarak fiyat analizi gerçekleştiriyoruz. Normal fiyatları 130 TL ‘ ye kadar çıkan bu şık elbiseler şu sıralar indirimlerle beraber 90 ile 70 TL  arasında değişen fiyatlarla satılmaktadır. Bu avantajlı fiyatlar Refka satış noktaları haricinde modanisa.com sitesinde geçerlidir. Online satış seçeneği için zamanı iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Belli süre içerisinde butik bitebilir veya istediğiniz bazı modeller satılmış olabilir.

  Fiyatlardan hemen sonra kalite araştırması içerisine girdik. Markayı yeni duyanlar için içlerini ferahlatacak araştırmalar yaptık. Marka ile alakalı herhangi olumsuz bir eleştiri yok. Bizde bununla yetinmeyip ürünleri materyal bakımından inceledik. Fiyatın karşılığında sağlanan kalite nedir? %95 cotton %5 polyester ve kırışmaz kumaş ile üretilmiştir. Yukarıda gördüğünüz modeller için geçerli materyal bilgisidir. Ancak fiyat aralığı çok geniş olmadığından bir çok elbisenin kalitesi birbirine yakındır. Genel anlamda çok başarılı ve kaliteli bulduğumuz markanın bu sezona ait şık elbise modelleri için hazırladığımız galerimizde en iyilerini sizler için seçmeye çalıştık. Sizlerde beğendiğiniz modeller hakkında yorumlar yaparak konumuza katılabilirsiniz. İşte Refka elbise modelleri galerimiz sizlerle.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  • EMİN ÖZTÜRK diyor ki ;
   03 Şubat 2015, 15:37

   NERDEN İLETİŞE GEÇECEĞİZ SİZİNLE

  • Moda diyor ki ;
   04 Şubat 2015, 14:13

   konu içerisinde satıldığı yerlerle ilgili bilgi verilmiş. Modanisa.com online satış sitesinden eklenmiş.

  Yorum Yaz