.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

4 Şubat 2015

YORUM 0

Refka Tunik Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Refka Tunik Fiyatları

   

  Daha önce eklediğimiz Refka markasının ürünleri bir hayli ilgi görmüştü. Bu konumuzda ise Refka tunik modelleri ve fiyatlarına dair incelemelerimizi sizinle paylaşacağız. Galerimizde ürünleri inceledikten sonra nereden temin edebileceğinize dair de bilgileri konumuzda alabileceksiniz.

  Önceki konumuzu merak ederseniz Refka Elbise Modelleri linkine tıklayarak göz atabilirsiniz. Tunik modellerine dönecek olursak uygun fiyatları ile dikkat çektiğini söyleyebiliriz. 30 TL ile 80 TL arasında indirime girmiş 13 farklı model var. Bir çok beden seçeneği ile size göre bir tunik bulmanız bir hayli mümkün. modanisa.com haricinde farklı online sitelerde henüz satışlarını göremedik. Bu nedenle en uygun fiyatlar olarak bu online satış sitesini gösterebiliriz. Sitemizde ürün satışı olmadığının da bir kere daha altını çizelim. Birde sitemizde yayınlanan benzer reklamlarda da uygun tunik modelleri bulabilirsiniz.

  Refka ürünlerinin sergilendiği galerimizde daha fazla çeşit sunamıyoruz. İndirime girmiş şuan için sadece 13 ürün mevcut. Markanın bu anlamda kendisini biraz daha geliştirmesi gerektiğini düşünüyoruz. ;Ürünleri kalitesine göre uygun olsa da yeterli seçenek olmaması bizden eksi puan alıyor. Yeni sezonlarda çok daha kapsamlı ürünler göreceğimizi düşünüyoruz. Materyal olarak sağlığınızı tehdit edecek hiç bir ürün bulunmamaktadır.

  Yeni konularımızda görüşmek üzere şimdilik hoşça kalın.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz