.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

14 Ağustos 2013

YORUM 0

Renkli Oje Modası

 • Sponsor
 • renkli tırnak trendi

  Bu dönem özellikle renkli ojeler yani renkli tırnaklar moda. Öyle üretken modeller var ki mutlaka ilginizi çekecek. Ayrıca bu modelleri gördükçe sizinde ufkunuz genişleyecek. Oje markaları gün geçtikçe kendini aşıyor. Moda tutkunları için önemli bir detay olan oje konusunda sizlerde yeni fikirlere açık olmalısınız.

  Kısa bir özet sonrası konunun detaylarına geçelim. Kombin yaparken kesinlikle ojelerinizi de bu detaya dahil edin. Bazen gözden kaçırdığınız ufak detaylar kombininizin kötü durmasını sağlayabilir. Güzel görünmek için çaba sarfediyorsanız kesinlikle ojelerinizi de özenli şekilde yapmaya çalışın. Bu bölümde sizlere çok üretken fikirlerle yapılmış özel modeller ve ünlü markaların ojelerinden görüntüler sunacağız. Beğendiğiniz modeller hakkında yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Hatta bir adım öne giderek sizlerde galerimize eklenmesini istediğiniz renkli oje koleksiyonunuzdan görüntüleri bizlere yollayabilir ve konuya ekletebilirsiniz.

  Ayrıca bu yıl içerisinde bir çok ünlüde bu tarzı benimsemiş durumda. Bu yaz içerisinde çok daha yaygın şekilde görüntüleyeceksiniz. Galerimize geçiş için yukarıdaki büyük resme tıklayabilirsiniz. yorumlarınızı bekliyoruz hanımlar.

  Etiketler:, , , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz