.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

11 Ekim 2014

YORUM 0

Renkli Saç Modelleri

 • Sponsor
 • Renkli Saç Modelleri

  Renkli Saç Modelleri

  Saç trendlerini takip etmek isteyenlere harika önerilerle karşınızdayız. Renkli saç modelleri konumuz içerisinde son dönemlerin en popüler saç stillerinden birini yakından ele almış olacağız.

  Son dönemlerde Katy Perry , Lady Gaga gibi bir çok ünlü isim bu stili benimsemiştir. Renkli saç modelleri aynı zamanda 2013 yılı içerisinde neon renklerin popüler olduğu yaz aylarında bir hayli trend olmuştu. 2015 yılına girmeye hazırlandığımız şu günlerde yeni çıkan koleksiyonlarda görüldüğü üzere yeniden gündeme oturacak gibi. 2013 yılında marjinal olarak nitelendirebileceğimiz bu saç şekli şuanda o kadar da farklı görünmüyor. Emo stili olarak da nitelendirilen ve ilk Arvil Lavigne ile popüler olan bu stil hakkında görsel bir şölen sizi bekliyor. Seçim yaparken tercih edebileceğiniz renkler ve renkli seçimlerde uygulayabileceğiniz saç şekilleri özenle seçilmiş galerimizde sizleri bekliyor.

  Aslında galeriye eklenebilecek bir çok model mevcut. Ancak bunların bize örnek olabilmesi açısından yeterli olduğunu düşünyoruz. Özellikle ikon diye tabir edebileceğimiz ünlülerin modellerini seçmedik. Hemen hemen her sitede aynı renkleri ve modelleri görmekten bıktık. Genellikle yabancı moda sitelerinden yararlanıldığını söyleyebiliriz.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz