.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

2 Aralık 2014

YORUM 0

Roman Bluz Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Roman Bluz Fiyatları

  Roman Bluz Fiyatları

  Yılbaşına yaklaştığımız şu günlerde önemli markaların indirimleri birbiri ardına geliyor. Bu indirimler içerisinde en avantajlı olanları sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Uzun süredir ürünlerini analiz etme imkanı bulamadığımız Roman ile devam edelim. Markanın indirime girmiş olan bir çok modeli içerisinde bizim ilgimizi bluzları çekti. Hem fiyat hemde kalite anlamında çok iyi imkanlar sunulduğunu düşünüyoruz. Sizler son sözü söylemek için galeriye göz atmadan önce konumuz içerisinde fiyatlarla alakalı bilgileri alabilirsiniz.

  Roman markasının en önemli özelliklerinden biri asil kadın temasıdır. Bundan daha önce bir çok moda analiz konumuzda bahsetmiştik. Son dönemlerde çok daha vurgulu bir şekilde gördüğümüz asil kadın temasını sizinde yakalamanız özellikle iş hayatı için olumlu yansımalara sebep olacaktır. Bir çok ürününde bu izleri taşıyan Roman , bunun dışında renkli ve çeşitli tasarımlara da imza atıyor. Bu galeride göreceğiniz bluz modelleri 100 TL ile 30 TL arasında değişmektedir. Markafoni.com online alışveriş sitesinde açtıkları butikte gördüğümüz modelleri değerlendiriyoruz. Kuşkusuz bir çoğunu Roman mağazaları içerisinde de bulabilirsiniz. Alışveriş konusunda tercih size kalmış. Biz mümkün olduğunca çok fazla modeli sizinle buluşturmaya çalışacağız. Hem uygun hem de pahalı modellerden seçmeleri galerimizde bulabilirsiniz. Detaylı analiz için herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır.

  Roman alışveriş tecrübelerinizi sizlerde bizimle konu altında paylaşabilirsiniz. Ayrıca paylaşılan ürünlerle ilgili görüşlerinizi de merak ediyoruz.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz