.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

24 Ağustos 2015

YORUM 0

Saç Boyası Saçı Döker Mi?

 • Sponsor
 • Boyalı Saçlar

  Saç boyası tercih etmek aslında beraberinde titiz bir bakım gerektirir. Saç boyası tercih etmeden önce bu bilgilere sahip olmanız lazım. En çok sorulan sorulardan bir tanesi ile devam ediyoruz. Hanımlar özellikle kuaförlerine saç boyasının saçı döküp dökmeyeceği konusunda soruları oluyor. Erkeklerde bu durum normal karşılanabiliyor ama kadınlarda büyük sıkıntıya sebep olabiliyor. Hanımlar şimdi biraz daha dikkatli okumanız gereken bölüm geliyor.

  Saç boyası saç dökülmesini doğrudan etkilemez. Ancak saç dökülmesi yaşayanlarda hızlanmasına sebep olabilir. Bunun sebebi ise saç boyası olduğundan daha fazla bakım ister. Doğal saçlarla boyalı saçların bakımı aynı değildir. Doğal olan özel bakım ürünlerini kullandığınız sürece saç boyasından korkmanıza gerek yok. Altını bir kere daha çizmek istiyoruz. Doğal olan boyalı saç bakım ürünleri kesinlikle tercih edilmeli. Düzenli normal saç bakımınızı da yaptıktan sonra herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız.

  Konu ile ilgili olarak aklınıza bir şey takılırsa çekinmeden uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en doğru bilgileri vermeye devam edeceğiz. Bizden şimdilik bu kadar.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz