.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

17 Ağustos 2013

YORUM 0

Saç Dökülmesini Önleyen Yiyecekler

 • Sponsor
 • saç dökülmesini engelleyen yiyecekler

  Saç dökülme problemi sadece erkeklerin yaşadığı bir problem değil. Ayrıca erkekler yaşamış olsa dahi bu normal karşılanabilir. Ancak bu sıkıntıyı bir kadın yaşadığında çok zor dönemler geçirebilir. İş işten geçmeden sağlığımızı korumak gerekiyor. Sizlere saç dökülmesini önleyici 7 yiyecekten bahsetmek istiyoruz.

  1. İstiridye

  Genelde afrodizyak etkisi ile ün yapan bu yiyecek aynı zamanda saç dökülmesi konusunda bir hayli mücadele veriyor. Saç dökülmesini engelleyen yiyecekler listemizin önemli parçalarından. İstiridye içerisinde çinko yoğun şekilde bulunmaktadır. Buda saç dökülmesi problemini engeller.

  2. Ispanak

  Bir çok faydasını bildiğimiz ıspanağın bir etkisi de saçları güçlendirmesi. İçerdiği B9 vitamini aynı zamanda saçların parlak görünmesini de sağlıyor. Saç sağlığı için mutlaka yeterince tüketilmelidir.

  3. Tam Tahıllı Besinler

  içerdiği B/ vitamini sayesinde saçların dökülmesini engelleyici bir özelliği vardır. Aynı zamanda saçların beyazlaşmasını geciktirir.

  4. Havuç

  Havuç daha çok göze olan yararı ile ön plana çıkar. Fakat içerdiği A vitamini sayesinde saçların özellikle parlak görünmesinde bir hayli etkilidir. Saç dökülmesini önleyen besinler listesinin önemli bir parçasıdır.

  5. Soya

  Listemizin 5. sırasında soya yer alıyor. Soya özellikle saç deri problemlerinde bir hayli etkilidir. Düzenli tüketildiğinde saç derisi problemlerini ortadan kaldırabilir.

  6. Zeytinyağı

  Bu listenin en çok tahmin edilen parçalarından biridir. Doğru bilinen gerçeklerden bir tanesidir. Büyüklerimizin saç sağlığı için zeytinyağı önermesi aslında çok eskiden buyana hep konuşulur. İçerdiği E vitamini sayesinde saçları korur ve kalınlaştırır. Bir nevi saç köklerini güçlendiren bir etkiye sahiptir.

  7. Kuruyemiş

  Listemizin son sırasında kuruyemiş yer alıyor. Omega 3 içeren kuruyemişler sağlıklı saçlar için bir hayli önemli etkiye sahip. Aynı zamanda içerdiği çinko sayesinde dökülmeyi de engeller.

   

  Etiketler:, , , , , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz