.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

17 Mart 2015

YORUM 1

Saç Düzleştirici Süt Maskesi Tarifi

 • Sponsor
 • Saç Düzleştirme Maskesi

  Saç Düzleştirme Maskesi

  Doğal yöntemlerin günümüzde tercihi git gide artıyor. Kimyasallar ve zararlı uygulamalar konusunda kadın sitelerinde ve programlarında yayınlanan bilinçli yayınlar sayesinde çok daha sağlıklı seçimler yapıyoruz. Saç düzleştirme konusu bir çok kadının korkusu haline geldi. Bunun için size doğal bir maske önereceğiz.

  Süt maskesinin saçlarınıza herhangi bir zararı yok. Uygulama şekli ise aşağıda gördüğünüz gibi kolay. Tabii bu uygulamayı yaparken aklınıza takılan bir soru olursa lütfen çekinmeden bizimle paylaşın. Size mümkün olduğunca açıklayıcı bir şekilde cevap vermeye çalışacağız.

  Size Gerekecek Olan Malzeme Listesi

  ½ bardak süt
  1 çay kaşığı bal
  2-3 adet püre haline getirilmiş çilek
  Sprey şişesi

  Süt Maskesinin Yapılışı

  Sprey şişesinin içine süt, bal ve püre haline getirilmiş çileği koyun. Şişedeki malzemeleri iyice çalkalayın. Karışımın içinde bulunan çilek saçınızı hem besleyecek hem de güzel kokmasını sağlayacak. Saçınıza hazırladığınız karışımı püskürtün. Saç diplerinize de sıkabilirsiniz. Ardından saçınızı tarayın ve bu maskeyi saçınızda yarım saat bekletin. Süre sonunda saçınızı yıkayıp durulayın. Dalgalı saçlarda bu yöntem oldukça işe yarıyor ancak çok kıvırcık saçlarda etkisini göstermeyebilir. Saçınız düzleşmese bile en azından beslenecektir.

  Saç düzleştirme konusunda takibe devam edeceğiz. Başarısı ispatlanmış önemli doğal çözümler görürsek yine sitemiz üzerinden size bilgi vereceğiz. Sosyal medya hesaplarınızı genelde telefonunuzdan sürekli kontrol ediyorsunuz. Eğer sitemizin sosyal medya hesaplarını da takip ederseniz bilgilerden anında haberdar olabilirsiniz.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  • merve akan diyor ki ;
   21 Mayıs 2015, 15:12

   çk güzel

  Yorum Yaz