.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

RASTGELE >

Atkı Modelleri

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

6 Eylül 2015

YORUM 0

Saç Kabarmasını Önlemenin Yolları

 • Sponsor
 • Saç Kabarması

  Özellikle kıvırcık saçlılar bu konuda çok dertli oluyorlar. Bizlere sosyal medya hesabımız üzerinden birçok soru geliyor. Bunlardan bazıları da kabarık saçlarla ilgiliydi. Bizde bu konu ile ilgili güzel bir araştırma yapma kararı aldık. Kabarık saçları önlemek için yapmanız gereken bazı hassas konular var. Aslında konuyu okumadan özenle altını çizmek lazım. Buradaki maddeler daha çok saçların kabarmasını engellemek üzerinedir. Yani saçlar kabardıktan sonra yapılacak şeyler değildir.

  – Saçlarınızın rengi açmak veya rengini değiştirmek için boyalardan kesinlikle kaçının. Çünkü bu boyalar ağır kimyasallar içermektedir.

  – Kirlilik ve güneşe aşırı maruz kalmaktan kaçının.

  – Saçınızı her gün şampuanlamayın. Her gün şampuanlamak saçın doğal nemini ortadan kaldırır.

  – Saçınızı kesinlikle fırça ile saç tarağıyla tarayın.

  – Saçınızı kesinlikle kurutma makinesi, sıcak maşa gibi aletlerle kurutmayın. Her zaman hava ile doğal bir şekilde kurumasına izin verin.

  – Saçınız için saç jölesi kullanıyorsanız içine doğal bitkisel gliserin ekleyin. Bu saçı kontrol etmenize yardımcı olacaktır.

  – Saçınızı şampuanlarken ılık su kullanın. Ellerinizle saçınızın dibini şampuanlarken gözenekler açılacak ve kremin emilimini kolaylaştıracaktır. Soğuk su gözeneklerin kapanmasına neden olur.

  İlerleyen günlerde saç kabardığında neler yapacağınız ile ilgili bilgileri de sitemizde sizinle paylaşacağız.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz