.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

24 Nisan 2014

YORUM 0

Saç yıpranması ve dökülmesinde saç boyasının etkisi

 • Sponsor
 • Siyah saç

  Bir çok doğru bakım türlerini uygulasak da saçımızda yıpranmayı ve dökülmeyi engelleyemeyebiliriz. Bunun başlıca nedeni seçtiğimiz saç boyasıdır. Bu konumuzda saç boyası seçerken dikkat etmemiz gerekenleri ve saç boyasının saç sağlığındaki etkisini değerlendireceğiz. Konumuz uzmanların görüşlerinden derlenip en yalın haliyle sizlere sunulmuştur.

  Saç boyası değerlendirmemize en baştan başlamalıyız. Evinizde saçlarınızı boyuyorsanız aldığınız ürünün kalitesine dikkat etmelisiniz. Saç boyaları genellikle kullanılmaya başlanınca süreklilik ister. Bu sebeple seçiminizi en doğru şekilde yaparak mümkün olduğunca aynı marka ile devam etmelisiniz. Piyasada satılan 5 TL ‘lik boyalar saçınıza zarar verecektir. Mümkün olduğunca yüksek kaliteli boyalar tercih edin. Fiyat yükseldikçe kalitede yükseliyor. Kalitesiz bir boya saçınızın dökülmesine sebep olacaktır.

  Koyu renk boyalar genellikle göz rengi ve tene göre seçilir. Moda konusunda hassas kadınlar bu konuda bir hayli dikkatli davranıyor. Ancak bilmeniz gereken çok önemli bir husus var. Koyu saçlar açık tonlara göre çok daha hızlı yıpranır. Açık renkli boyalar koyu tonlara göre daha az metal içermektedir. Ayrıca koyu tonları sonradan açmaya çalışmakta saçın yıpranmasında ciddi etkiye sahiptir.

  Düzleştiricilerin zararları aslında bir çoğumuzun çok iyi bildiği bir şeydir. Bu konuda da boyalı saçların daha fazla etkilendiğini hatırlatmakta fayda var. Saç bakımınız için uyguladığınız maskeler , tonikler kadar saç sağlığınız ile ilgili bu noktalara da dikkat etmelisiniz. Daha sağlıklı güzel saçlar için yazımızda bahsedilen noktaları aklınızdan çıkarmayın.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz