.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

17 Nisan 2014

YORUM 0

Saçlardaki elektriklenmeyi önleme yolları

 • Sponsor
 • Saçlarda elektriklenme

  Saçlarda elektriklenme

  Saçlarınızın bazen elektriklendiğini mi hissediyorsunuz? O zaman bu konuyu biraz daha dikkatli okumanızda fayda var. Daha önce bu sorunla karşılaşmamış olanlarında okuyarak bu tip durumlarda nasıl davranmaları gerektiğini öğrenebileceğini hatırlatmış olalım. Bir kaç farklı yöntem ile sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Biz bildiklerimizi sizlerle paylaşacağız. En uygun olanı deneyerek sorunu çözebilirsiniz. Hiç bir yöntem bünyenize zarar verecek karışımlardan oluşmaz.

  Karbonat 

  Size ilk önerimiz karbonat olacak.Bir avuç şampuana 2 tatlı kaşığı karbonatı karıştırıp saçlarınıza masaj yaparak uygulayın. Ancak karbonatı yeni boyanmış saçlara uygulamayın. Aksi takdirde boya akabilir.

  Şekerli Su

  İlk olarak bir bardak suya bir tatlı kaşığı şeker koyup karıştırın. Sonrasında bu karışımı avucuna döküp ellerinizle masaj yaparak saçlara uygulayın. Saçlarınız yapışkan bir hal alacaktır. Çünkü sürdüğünüz şey aslında bir nevi ev yapımı saç spreyi oluyor.

  Elma Sirkesi

  İlk olarak elma sirkesiyle saçları yıkamak canlılık ve parlaklık kazandırır. Daha Sonra bir kaşık elma sirkesini 2 bardak su ile karıştırıp saçlarınıza sürün. Saçlarınızı tarayarak her yerine dağılmasını sağlayın. Ardından 5-10 dakika bekleyip iyice durulayın. Sirke deki asit, saçın üst tabakasındaki parçalanmış kısımları yok ederek düz ve parlak görünmesini sağlar.

  Aspirin

  İlk olarak bir aspirini kırıp şampuanınızın içine atın. Aspirinin içerisindeki maddeler saçlarınızın yapısını onaracak ve yeniden parlamalarını sağlayacak.

  Bugün pratik yöntemlerle saçlardaki elektriklenmeyi yok etmenin yollarını öğrendik. Sizler için yararlı bilgiler araştırmaya ve paylaşmaya devam edeceğiz.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz