.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

9 Ekim 2013

YORUM 0

Saks mavisi elbise modelleri ve kombinleri

 • Sponsor
 •  

  yeni saks mavisi elbise modelleri

  yeni saks mavisi elbise modelleri

  Son dönemlerde yaygın olarak gördüğümüz saks mavisi elbise modelleri için hazırladığımız konumuza hoşgeldiniz. Sizlere olabildiğince güzel kombinler ve elbiseler sunmaya çalışacağız. Gecelerden , davetlerden , ödül törenlerinden ve sokak modasından bir çok görseli konumuz içerisinde bulabileceksiniz. Ayrıca en başarılı kombinleri de yine sitemizde bulabilirsiniz.

  Son dönemlerin moda renklerinden biri saks mavisidir. Bir çok bayanın asaleti gördüğü renklerden biri olduğu gibi her sezonda tercih edebileceğiniz bir renktir. Bir çok modacıya göre şarap kırmızısı gibi asaletin simgesi olarak görülüyor.Özellikle yoğun moda günleri içerisinde olduğumuz şu zamanlarda defilelerde mutlaka gördüğümüz renklerden biridir. Sizin hala saks mavisi elbiseniz yoksa bir an önce edinseniz iyi olur. Her gardıropta olması gereken elbiseler için örnek görselleri sizlerle paylaştık. Özellikle Hollywood’un ünlü starları bu rengin müdavimleri arasında yer alıyor. Bir çok kadın kombin konusunda sıkıntı yaşasa da bu rengi çok seviyor. Bizde buna istinaden sizlere ünlülerin başarılı kombinlerinden örnekler sunduk. Her zaman olduğu gibi yazıdansa görselin çok daha etkili olduğunu düşündük. Bu nedenle kombin yazan modeller ve görsellerdeki hemen hemen bütün modeller kombinlemeye örnek niteliğindedir. Saks mavisi elbiseler sizi asil göstereceğinden buna uygun doğru aksesuarları tercih etmeniz çok önemlidir. Burada göreceğiniz bir çok elbise sizin aklınızı başınızdan alsa da aksesuarlara da dikkat etmeyi unutmayın. Ayrıntıları kaçırmamak güzel görünmenin en önemli anahtarıdır.

  Son olarak sizlerde kendi saks mavisi kombin önerilerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Konu altında yorum yazarak bizimle iletişime geçin. Şimdi dilerseniz birbirinden güzel saks mavisi elbiselere bir göz atalım.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz