.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

6 Eylül 2014

YORUM 0

Saöları Gürleştirme Yöntemleri

 • Sponsor
 • Gür saçlar

  Gür saçlar

  Bir çoğumuzun hayali gür saçlara sahip olmaktır. Bu konuda doğal yöntemlere başvurmak isteyenlere güzel haberlerimiz var. Konu içerisinde başarıya ulaşmış ve kanıtlanmış yöntemleri sizlerle paylaşacağız.

  İlk olarak saç gürleştirici özelliği ile dikkat çeken kürü paylaşalım.

  Gerekli Malzemeler

  100 gram ısırgan otu
  100 gram dul avrat otu
  60 gram şimşir ağacı yaprağı

  Kür Nasıl Yapılır?

  yukarıda yer alan bütün malzemeleri  2 lt. sirke içine bırakın. Daha sonra 1 hafta sıcak bir yerde bırakın dinlensin ve 8 günün sonunda karışımı süzün.Baş derinize bunla masaj yapın.Kısa sürede saçlarınızdaki dökülme duracak, sık saçlara kavuşacaksınız.

  Bu etkili yöntemin ardından saç gürleştirmeye yardımı olan bir maske ile devam ediyoruz.

  Saç Gürleştirici Maske

  Çok önemli bir toplantınız var ya da bir yere davetlisiniz derinlemesine bakım maskesi ile silikon bazlı saç serumunu elinizle karıştırıp saç diplerinizden uçlarına kadar sürün ve 15 dakika saçlarınızda bekletin. Ardından ılık su ile yıkayın. Bu bakım kürü sorunlu saçlarınızı tekrar ele alarak sağlıklı ve canlı saçlara kavuşmanızı sağlar. İşte bu kadar basit.

  Gür Saçlar İçin Dikkat edilmesi Gerekenler

  Gür saçlara sahip olmak için saç bakımınızı aksatmamanız gerekiyor. Özellikle uzun saçların kırılması sonucu kökler çok daha güçsüz kalarak dökülmeye başlar. Gür saçlar için saç uçlarındaki kırıklara dikkat etmelisiniz. kullandığınız şampuanların besleyici özelliklerini okumadan şampuan almayın.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz