.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

18 Eylül 2013

YORUM 0

Sarı saçlılara mat görüntüyü önleme tarifi

 • Sponsor
 • canlı sarı saç modelleri

  Sarı saçların en büyük tehlikesi kış aylarında mat görüntüye bürünmesidir. Bu konumuzda sizlere vereceğimiz tarif ile sarı saçlarınız olduğundan çok daha canlı görünecek. Bu tarz tarifleri verirken gerçekten doğal ve işe yarar olmasına dikkat ediyoruz. Kulaktan dolma bilgilerle sizlere paylaşımda bulunmuyoruz. Bu sebeple sitemizde göreceğiniz tarifleri uygulamaktan çekinmeyin. Hiç bir zararı veya yan etkisi yoktur.

  Sarı saçlar için vereceğimiz tarife geçebiliriz. Canlı görüntü için yapacağınız bu basit tarifte size sadece papatya gerekiyor. Hazır olarak satılan papatyalardan 100 gram kadar alın.  Papatyaları kaynar suya döktükten sonra 40 dakika kadar bekletin. Ardından saçlarınızı normal olarak yıkayın. Kurulama işleminden sonra papatya suyu ile saçlarınıza masaj yaparak bir kere daha yıkayın. Yaklaşık bir saat kadar saçınızda beklettikten sonra saçlarınızı durulayabilirsiniz. Haftada iki üç kere bu işlemi tekrar edin. Sonrasında saçlarınızın eskisinden daha canlı göründüğünü sizlerde göreceksiniz.

  Özellikle bu tarifi uygulayan hanımların yorumlarını bekliyoruz.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz