.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

2 Eylül 2014

YORUM 0

Şeffaf Topuklu Ayakkabı Modelleri

 • Sponsor
 • Şeffaf topuklu ayakkabı modelleri

  Şeffaf topuklu ayakkabı modelleri

  Son dönemlerde şeffaf ayakkabılar ile ilgili trend alarmını vermiştik. Bir çok ünlü isim bu modayı değerlendiriyor. Şeffaf ayakkabı trendinin son şekli de şeffaf topuklardan oluşuyor. Sizler için galerimizde mümkün olduğunca görsel bir ziyafet hazırladık. Yakın zamanda bir çok markanın mağazalarında da bu modellerden bulabileceksiniz. Yeni koleksiyonlarda örneklerini sıkça görmek mümkün.

  Öncelikle şeffaf topukların faydalarından bahsetmek gerekiyor. Şeffaf topuklu ayakkabılar çok daha dikkat çekici ve parlak bir görüntüye sahip oluyor. Zor yanları ise bakımının çok daha iyi yapılması gerekiyor.

  Bir önceki koleksiyonlarda şeffaf ayakkabılar bir hayli trend idi. Yaz aylarında neler olur? diye düşünürken şeffaf topuklar ortaya çıktı. Bazı tasarımcılar hala gerekli ilgiyi göstermezken , dünyaca ünlü bir çok marka bu modellerden üretip satmaya başladı. Genelde şeffaf topukların daha çok ilgi çekmesi için kalın topuklardan oluştuğunu görüyoruz. Eğer şeffaf topuklu bir ayakkabı tercih edecekseniz bu özelliğe de dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

  Ayakkabı modasını yakından takip etmeye devam edeceğiz. Şuan için size önerimiz şeffaf topuklar olacaktır. Bu yaz boyunca sizi şık ve modern gösterecektir. Ayrıca ilgi çekici ayakkabılarında sahibi olmuş olacaksınız. Türkiye içerisinde çok fazla satış yapan marka yok. Ancak online sitelerde bulabilme ihtimaliniz çok fazla. Şimdi sizin seçtiğimiz bir kaç modele hep birlikte göz atalım.

  Modayı yakından takip edebilmek için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi de ihmal etmeyin.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz