.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

1 Şubat 2015

YORUM 2

Setrms Pardesü Modelleri

 • Sponsor
 • Setrms Pardesü Fiyatları

  Daha önce marka ile ilgili Setrms Eşarp Modelleri ismiyle bir konu paylaşmıştık. Yoğun ilgi ve talep üzerine bir başka alanda indirimlerini analiz ettik. Pardesü konusunda kuşkusuz bir çok markadan indirim haberi verilebilir. Ancak bunlar içerisinde hem avantajlı hem de dönemin trendlerine uygun olanları bulmak gerekiyor. Setrms bu konuda kesinlikle tavsiyelerimiz arasında kendine yer buluyor.

  Pardesü konusunda klasik modellerin dışında farklı tasarımlar arayanlara bu koleksiyonda beklentilerinizin karşılayabileceklerini iletelim.  Farklı çizgiler , hafif asimetrik modeller , detaylı parçalar ve daha bir çok farklılık ile dönemin trendlerini yakalayabilirsiniz. Fiyatları ise 220 TL ile 120 TL arasında değişiyor. İyi bir pardesü alayım diye düşünüyorsanız bu rakamların çok fazla üstüne çıkmanız gerekir. Zaten normalde 440 TL civarında satılıyor. Sıradan bir pardesü fiyatına kaliteli pardesü almak için bu imkanı değerlendirebilirsiniz. Setrms Mağazaları veya diesre.com online satış sitesini tercih ederek ürünleri temin edebilirsiniz. Butik kapanış tarihi hakkında henüz elimizde net bir bilgi yok. Galeride şimdi seçtiğimiz bazı bir kaç şık pardesü modeli ile devam ediyoruz.

  Setrms Pardesü Modelleri

  Galeride modelleri görüntüledikten sonra yukarıda belirtilen satış adreslerinden temin edebilirsiniz. Bunun dışında yaptığınız alışverişler ile ilgili görüşlerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  • Nilgün diyor ki ;
   01 Şubat 2015, 19:45

   Çok güzeller

  • İdil diyor ki ;
   01 Şubat 2015, 19:54

   Bayıldım çok güzeller

  Yorum Yaz