.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

23 Ekim 2013

YORUM 0

Silk & Cashmere Bayan Hırka Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Silk & Cashmere hırka modelleri

  Silk & Cashmere hırka modelleri

  Şık tasarımları ve kaliteli ürünleri ile gözde markalardan biri o9lan Silk & Cashmere bu konumuzu açmamıza sebep olacak indirimlerle karşımıza çıkıyor. Genelde pek indirimli butiklerine denk gelemiyoruz. Bu nedenle markanın bu güzel kampanyasından faydalanmak isteyenlere bilgiler sunmak istedik.

  Genelde biz hanımlar Silk & Cashmere kalitesini pek tartışmayız. Bundan ziyade fiyatların yüksek olduğundan daha çok yakınırız. Ancak bu etmeyeceği için değil bütçemizi sarsacağı içindir. Tabii bütçe sıkıntısı olmayanlar için her zaman tavsiye edeceğimiz ürünlere imza atıyorlar. Ancak indirime girmişken bir çok kişinin alabileceği çok kaliteli ürünler olduğunu galerimizi inceleyince sizlerde göreceksiniz.

  Bir çoğunuz şuan da fiyatlarını merak ediyorsunuz. Hemen sizler için açıklayalım. 630 ile 92 TL arasında değişen fiyatlarla lidyana.com sitesinde indirimli olarak şuan için satılmaktadır. Şuan için ibaresinin önemini vurgulamama gerek yok sanırım. Hiç bir indirim sonsuza dek sürmez. Peki bu güzel hırkaların indirimsiz fiyatı ne kadar? Yaklaşık 1200 TL ‘ye kadar çıktığını söyleyebiliriz. %60 indirime giren modeller dahi galeride mevcut. Sizler için en beğendiğimiz ve uygun modellerden bir galeri hazırladık.

  Birde sadece almak yetmiyor. Nasıl kullanacağınızı da bilmeniz gerekiyor. Üstte sol başta gördüğünüz modeli inceleyerek sizlere fikir vermek istedik.

  % 70 Merino Yün 30 % Kaşmir
  30 Derecede yıkayınız.
  Çamaşır suyu kullanmayınız.
  Düşük ütüde üteleyiniz.
  Makinada kurutmayınız.

  Ürünün detayları bunlar. Bir ürünü satın almadan önce mutlaka özelliklerini inceleyin. Bazen size sorun çıkabilecek unsurlar oluşabilir. Konumuzun son bölümünde Silk & Cashmere hırka modelleri ile devam ediyoruz. İşte sizlere önerdiğimiz modeller…

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz