.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

24 Eylül 2013

YORUM 0

Siyah kombin önerileri

 • Sponsor
 • siyah şort kombinleme

  siyah şort kombinleme

  Siyah belli dönemlerde hiç vazgeçemediğimiz renklerdendir. Genel olarak kadınlar için gücün simgesidir. Olgun görünmenin en güzel yollarından biri siyah giymektir. Aynı zamanda tutku ve hırsı da simgeler. Siyah hepimizin dolaplarında olan önemli bir renk seçeneğidir. Sizler için siyahı kullanmanın bazı yollarını araştırdık. Siyahı tek renk olarak düşünmenizi tavsiye etmiyoruz. Bazı değişikliklerle biraz daha renk katmalısınız. Beyaz herkesin bildiği en iyi kombin rengidir. Konumuzda göreceğiz kombinler sizlere çok sağlıklı bilgiler verecektir. Ayrıca sizinde kendiniz için önemli örnekler teşkil edecektir. Kıyafetlerin baştan aşağı düzenine dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

  Bir çok moda sitesinin aksine galerimizi oluştururken titiz bir çalışma gerçekleştirdik. Bu nedenle bizim galerimizde gördüğünüz modellere itimat sağlayabilirsiniz. Siyah kombin yapımı için verilecek örnekler sizi olumlu olarak etkileyecektir. Sizlerde beğendiğiniz modeller hakkında yorumlarınızı bizlere ulaştırabilirsiniz. Hatta beğenmediğiniz ve hatalı bulduğunuz bölümlere de yorum bırakabilirsiniz. Bizim için olumlu veya olumsuz bütün yorumlar değerlidir. Olumsuz yorumları yayınlamamak gibi bir düşüncemiz hiç bir zaman olmaz. Hatta daha ileri gidip sizin göndereceğiniz başarılı kombinleri de galerimize ekleyebiliriz. Kendine güvenen hanımlar bu konuda iyice düşünmelidirler. Onbinlerce bayanın ziyaret ettiği bir moda sitesinde kombininizi sergileyebilirsiniz. İlerleyen günlerde kombin konusunda zorlandığınız renkleri uzmanlarımızın tavsiyeleri için bize ulaştırabilirsiniz.

  Galerimizdeki siyah kombinleri daha detaylı inceleyebilmek için yukarıda büyük resme tıklayın. Ardından galeriye geçiş yapmış olacaksınız. Sonrasında ister sırasıyla , isterseniz de beğendiğiniz modellere tıklayarak galeride detaylı inceleme yapabilirsiniz. Aklınıza takılan bölümlerde sorularınızı yorum olarak resmin altında ulaştırabilirsiniz. Sizlere keyifli bir moda yolculuğu diliyoruz.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz